2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من فک میکنم پوچ باشه خارج رحم باشه سقط فراموش شده هم شاید باشه خلاصه هرچی بدبختی فک میکنم بهش خودمو آماده کردم😂

❤🌺نفس مامان۹۹/۵/۲۵زمینی شد🌺❤☆♡ چهارتاآدم حسابی توزندگیت نگه دار،بقیه فقط سلام،خداحافظ👋☆♡

تازه بعدش استرس قلب

بعدش ان تی

بعدش آنومالی

بعدش کیسه آب

الانم حرکاتشو وزنش

کلا بارداری پراز استرسه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738

من ظهر بی بی زدم مثبت شد یساعت بعد ازمایش دادم غروب گرفتم رفتم شبش سونو دادم که قلبم تشکیل شده بود اصلا یه درصد هم فکرش نیفتاده تو سرم استری بدتر من الان همش استرس قلبشو دارم ⁦☹️⁩ فردا سونو دارم استرس گرفتم اصلا اینجور نبودم از بس اینجا خوندم اعصابم خرد شده 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

من چنین فکری نمیکردم اصلا ازمایش بتا هم ندادم که استرس بگیرم یه بی بی چک زدم نوبت دکتر گرفتم رفت سونو کرد دیدباردارم و سرجاشه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
خانوما بارداری خیلی سخته؟؟؟؟ من تو اقدامم

بله،یه سختی شیرین🤗

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
من چنین فکری نمیکردم اصلا ازمایش بتا هم ندادم که استرس بگیرم یه بی بی چک زدم نوبت دکتر گرفتم رفت سون ...

درد خفیف زیر شکم اینا یا نفخ نداشتین اوایلش؟ خب اینا شمارو نگران‌نمی کرد؟

تازه بعدش استرس قلب بعدش ان تی بعدش آنومالی بعدش کیسه آب الانم حرکاتشو وزنش کلا بارداری پراز اس ...

یه سوال ان تی چند بود برا شما !؟ ازمایش هم دادید درسته ؟!

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2706