2733
2734
عنوان

هدیه مادر عروس شب عروسی دخترش

| مشاهده متن کامل بحث + 1926 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظر من که اشکالی نداره و ادم باید یاد بگیره خودشو کنترل کنه اخرش که چی اینم انجام نمیداد کسایی که عادت کردن به حسرت خوردن جای دیگه هم میخورن ادم نباید خودشو با دیگران مقایسه کنه شاید شما اینارو ندارین ولی شایدم چیزای دیگه دارین که اینا ندارن..بعدم این مثلا طلاهایی بوده که ازبچگی تا اون روز هی براش خریده بودن دیگه الان اودن برا عروسیش

جاوید عشق مامان
2728

چند کیلو طلا رو که عده محدودی میتونن بخرن، حسرت هم نداره، مبارکشون باشه.

ولی به نظرم درست نیست این کارا، خودشون رو در معرض چشم زخم قرار میدن.

خیانت فقط جنسی نیست.خیانت،ذاتا ، طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن لحظه ، کاری کنی ؛ که اگر همسرت و عشقت شاهدت بود نمیکردی...😊

دیگه نمیشه هیچ رسمی نداشت چون یه عده ندارن و دلشون میشکنه، من خودم جز اونایی هستم که خیلی رسما رو بخاطر هزینش انجام ندادم اما بخاطر اینکه جلوم یه عده اینکارا رو بکنن خداروشکر دلم نمیشکنه، خوب یه عده دارن یه عده هم ندارن، یه آدم که میخواد ازدواج کنه باید اونقدر درک داشته باشه که ببینه با کسیکه ازدواج کرده و وضع مالی خوبی نداره رو خودش قبول کرده و راضیه به این زندگی، واینکه همه جور زندگی ای پیدا میشه، اینکه کسی دلش بشکنه برا بچه هایه کوچک باید باشه که قدرت تشخیص این چیزا و اینکه یکی داره و یکی نداره رو ندارن

2740
مگه هرکی ازدواج میکنه برا پوله؟ینی تو خونه باباهامون گشنگی میکشیدیم؟

منظورم این نیست بنظرم به جای اینکار خونه ایی چیزی میخرید برای دخترش خیلی بهتر بود نه اینکه خونه پدر گشنگی بکشه یه درصد فردا ایناخدای نکرده با مشکل روبه روشن دختره پشتوانه داشته باشه بهتره یا یه مقدار طلا که بعید نیست همسرش ازش بگیره و خرجشون کنه اگرمن بودم طلا هم میخواستم بدم بدون سر وصدامیدادم فقط دخترم درجریانش باشه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2706