2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای جوش سرسیاه خوبه  چه جوری بزنم؟

خب من جوش سرسیاه رو قبلا با دست درآوردم..ولی زیاد نداشتم ولی برای پاکسازی صورتم از ماسک تخم مرغ استفاده میکنم وقتی که کنده میشه ونگاش میکنم چربی های منافد پوستمو هم درآورده...سفید وزرده تخم مرغ رو جدا کن..بعد سفیده تخم مرغ رو هم بزن نه خیلی زیاد اگه دوست داشتی پودر نشاسته ذرت هم بهش اصافه کن چون که خیلی پوست رو نرم ولطیف میکنه.اگه هم دوست نداشتی میتوتی فقط با سفیده خالی این کارو انجام بدی.بعد از اینکه مقداری سفیده رو هم زدی با دست یا با پرس یک لایه روی پوستت میمالی وبعد روش یک لایه دستمال کاغدی نازک میزاری وبعد دوباره روی دستمال کاغذی سفیده میمالی ومیزاری تا خشک خشک بشه ..جوری خشک بشه که کلا حتی نمیتونی صحبت کنی.فقط دور چشمات نزنی.بعد که خشک شد.تیکه تیکه اونو از روی پوست به حالت یکدفعه ای میکنیم تا چربی های منافذ پوست ازش جدا بشن..بعد هم صورتمونو میتونیم با ژل شستشوی صورت بشوییم.اصلا از صابون برای شستن صورت استفاده نکنید

2728

راستی من توی یوتیوب کانال دارم .مواد آرایشی طبیعی خودم درست میکنم.مثل کرم شب وروز .مثل پراینر.انواع سرم انواع تونر.انواع رژلب همشم طبیعی وکم هزینه.وآسون اگه خواستین تا لینکشو براتون بفرستم

خب من جوش سرسیاه رو قبلا با دست درآوردم..ولی زیاد نداشتم ولی برای پاکسازی صورتم از ماسک تخم مرغ استف ...

ممنون عزیزم

حالا چرا از صابون استفاده نکنیم؟ 

من از صابون مخصوص استفاده میکنم حالا اگه خوب نباشه ضرر هم نداره چون پوست چربه حتما باید ی شوینده استفاده کنم

بعدش اینکه یکی از کاربران گفت میتونی خمیر دندان و نمک قاطی کنی بزنی برای جوش سرسیاه 

امتحان نکردم ببینم خوبه یا نه

حالا این که شما گفتی چندبار باید استفاده کنم

برای خودت خوب بوده استفاده کردی؟

تهش هیچی نیست باور کن....
نگفتی ماسک تخم مرغ رو چه جوری بذارم و برای چی خوبه فکر میکنم بیشتر برای چین و چروک خوب باشه

برای چین وچروک هم عالیه..یعنی اگه بخوای بری مهموتی یا عروسی میتونی دوساعت قبلش بزاری هم پوستت تمیز میشه هم صاف میشه.ولی صاف شدن پوست موقتی .ولی تمیز کردنش نه واقعا تمیز میکنه

ممنون عزیزم حالا چرا از صابون استفاده نکنیم؟  من از صابون مخصوص استفاده میکنم حالا اگه خوب نب ...

صابون .حالا حتی مخصوصش هم .پی هاش  پوست رو بهم میزنه وپوست به مرور خراب میشه..بجای صابون از ژل شستشویی صورت که پی هاش  مشخص دارن استفاده کنید..من از ماسک تخم مرغ خودم استفاده کردم.وخوب بوده..میتونین از یک سفیده تخم مرغ دوبار استفاده کنید توی هفته..مثلا الان که استفاده کردین بقیشو توی ظرف دربسته بریزین وتوی یخچال به مدت سه روز نگهداری کنین.وبعد سه روز دوباره به پوستتون بزنینش...دراقع میسه هفته ای یک سفیده

2740
شما از اون برس استفاده کردی خوب بود تقریبا مثل همینی هست که عکسشو گذاشتم  

بله خوبه ولی جنس اون با این فرق میکنه 

اون روی سلیکونی دقیقن کار لایه بردار و انجام میده 

من نرمی پوست و از بین رفتن جوشای سر سیاه و شفاف شدن پوستو داشتم 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2706