2733
2734
چ خوب پسراتون دوستی نمیخواستن از دخترا ؟

من اجتماعی ولی شدیدا مغرور بودم حد خودشونو میدونستن که فراتر از درس نباشه حتی اگه بحثی میشد که میخندیدم ولی میدونستن من اهل دوستی نیستم هیچوقت هیچکس جرات نکرد پیشنهاد دوستی بده بستگی به رفتار خودت داره اگه زیادی سبک سر بازی در بیاری مثل دوست خودم همه میان باهات باشن بعدم ولت میکنن بعدشم اسم و اوازت میپیچه که فلانی با همه هست

بستگی به رفتار خودت داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=115888598]ما یه اکیپ بودیم دختر و پسر..خیلی با هم صمیمی بودیم بیرونم میرفتیم اما واقعا دوستی ...

هیچکس با اون یکی رفیق فاب نبود همون دوست به اصلاح اجتماعی فقط بگو بخند داشتیم وای خیلی حال میداد یاد اون روزا بخیر..البته دوران ارشدو میگما..کارشناسی همه بچه بودن خوب نبود

2728
چند سال گذشته بعد دانشگاه دوستیشون ادامه داشت؟

خبر ندارم ازشون عزیزم

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
خوش خط بودی ؟😂

خیلی همیشه هم جزوه هام کامل و مرتب حتی گاهی بیشتر از توضیحات استاد داخلش بود استادم اخر ترم میگفت جزوه خانوم فلانی کامله دیگه ترم اول که استادا گفتن کل۸ ترم اینا دنبالم بودن 😂😂😂😂😂😂

پررو نمیشن پسرا وقتی زیادصمیمی شیم؟

اول باید طرفتو بشناسی دیگ‌ ،اونا واقعا مورد اعتماد بودن ما پرو‌بازی میکردیم😂😂ولییی اونا اصلا‌خجالتم‌میکشیدن تازه😝

پسر که توی خونس خونه پر از امیده 😍💎 🏊🏻‍♀️شـــناگرم😎😍🏊🏻‍♀️
2740