2737
2734
عنوان

اعصابم خورده شوهرم زن میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2400 بازدید | 139 پست
تاوطلاق نگیری نمیتونه زن بگیره به ضررش تموم میشه یا که باید اجازه تورو بکیره 

دلت خوشه ها اجازه کجا بود تو تلویزیون دارن فرهنگ سازی میکنن که آقا باید ۴تا زن بگیره.بعد میگی اجازه.....اون اجازه ای که میگفتن مال اینه که دل زنشو به دست بیاره که خدایی نکرده دلش نشکنه یه وقتی گیس هوشو بگیره...کجاییی خواهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مردا عوضین هارن تا میتونیم باید سواری بگیریم یکم درکشون کنی فکر میکنن لیاقتت همون کمه

واقعا به مرد جماعت نباید رو داد وتامیتونی سواری ازش بگیری شاید نتونن شوهر خوبی باشن امامیتونن خر خوبی باشن

2740
راست میگی ! اسی جدا شو خونه بگیر زندگیتو بکن این چیه 

اره من 314تا ام میشه یک و نیم میلیارد اون روز باشوهرم حساب میکردیم😂😁

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
چون من نخواستم

اول اینکه امیدوارم مشکلتون حل شه

دوم اینکه توصیه میکنم واقع بین باش اگه اون واقعا در این حد تو رو نمیخواد شما هم به فکر آینده خودت باش

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
واقعا به مرد جماعت نباید رو داد وتامیتونی سواری ازش بگیری شاید نتونن شوهر خوبی باشن امامیتونن خر خوب ...

اره بخدا همینطوره

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪
دلت خوشه ها اجازه کجا بود تو تلویزیون دارن فرهنگ سازی میکنن که آقا باید ۴تا زن بگیره.بعد میگی اجازه. ...

قانون ما میگه فقط در صورت اجازه قانونی زن اول مرد مجازه زن دوم اختیار کنه و اگه بدون اجازه زن بگیره زن اول میتونه براحتی طلاق بگیره ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ...