2737
2739
عنوان

دلم خیلی گرفته شوهرم خیلی بدجور جلوی من خورد داره میشه هر سری

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 38 پست
منم از پدرشوهرم در حد تنفر بدم میاد با اینکه مستقیم با خودم مشکلی نداره 

میدونم ک سخته اما کل مردا اخرسر خانوادشون میشه اولویت همیشه همینطور بوده...

من خودم کلا بدم میاد جلو من شوهرم با مامان و باباش یا مامان و باباش با شوهرم دعوا کنن اما سعی میکنم دخالتیم نکنم چون ب موقع همینا پشت هم وایمیستن..

ایشالا محتاج بنده هات نشیم خدا جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی از این جور پدر مادرا کم نیستن خیلیا هم قبلا بودن الان تا عروسو دیدن رفتارشونو عوض کردن ولی متاسف ...

خیلی بده 

وافعا من همش میترسم بعدا تو دعوا بکوبم تو سرش با اینکه خداشاهده تا الان بدترین رفتارم ازش دیدم ولی دم نزدم 

ولی میگم باباش به این فک نکرد که پسرشو داره جلو عروسش خورد میکنهذچه اسیبی بهش میزنه؟ 

خودتو ناراحت نکن دو روز دیگه يادش می ره دوباره باهم مثل روز اول میشن ، شوهر منم با برادر و پدرش یه د ...

هزارتا لایک داری ،،برا منم پیش اومده،،،اصلا نباید تو این مواقع طرف کسیو گرفت و حرف زد،،وگرنه خودت میشی آدم بده،،،

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
2728
هزارتا لایک داری ،،برا منم پیش اومده،،،اصلا نباید تو این مواقع طرف کسیو گرفت و حرف زد،،وگرنه خودت می ...

من تا الان حتی به شوهرمم چیزی نگفتم فقط موضعم سکوت بوده ولی پیش خودم هم حس تنفر دارم ازشون هم حس ترحم به شوهرم

من تا الان حتی به شوهرمم چیزی نگفتم فقط موضعم سکوت بوده ولی پیش خودم هم حس تنفر دارم ازشون هم حس ترح ...

میدونم چی میگی ولی سعی کن اصلا بد پدرشوهرتو جلو شوهرت نگی،چون به طور خیلی عجیبی یهو عاشق باباش میشه😕مردا کلا اینجورین 

دیدی گاهی وقتا از یه چیزایی می بری ولی نمیتونی رهاش کنی،،،خیلی زجر اوره🙃
هزارتا لایک داری ،،برا منم پیش اومده،،،اصلا نباید تو این مواقع طرف کسیو گرفت و حرف زد،،وگرنه خودت می ...

فدات 😚 به خدا دقیقا همينطوره ، بعد دعوا همه خواهر شوهرا و برادر شوهرا ،مادر شوهر و پدر شوهر باهم قهر بودن که چرا طرف شوهرمو گرفتم  دلم براش کباب بود وسط دعوا شوهرمو بغل کردم به حالش  گریه کردم اون لحظه خیلی بی کس و تنها بود ، ولی بعد یه مدت اونا آشتی کردن من شدم آدم بده ، هنوز بعد سه سال با دو تا از خواهر شوهرام رابطه ندارم باهاشون دعوا هم نکردم ها ولی الکی قهر کردن 

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند به پاي هرز  علفهای باغ کال پرست ❤❤❤
2740