2737
2734
عنوان

رفتارای چندش بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2827 بازدید | 124 پست
کلا همه چیز خراب شده تا اون نخواد نمیشه جمش کرد خب نمیخواد

درسته نخواد نمیشه 

من. موندم تو این گرونی چه دردی دارن بعصی مردا 

بگو آخه آدم احمق بشین سنگاتو وا بکن دیگه 

طلاق بگیری مثلا خیلی خوشبخت تر  از الان میشی! ؟

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
خدا رحمتش کنه من دوس دارم خودمو خف کنم قهر کردم اینم کلا دلش ز

بحث قهرتو نیست.چون کسی ک کسی رو بخواد سعی میکنه بسازش.توهم سنی نداری.از سر بی تجربگی قهر کردی

.اون مطمئنن دنبال فرصت بود ک ردت کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ب بابات حق بده من هم ی مادرم بنظرت این موقع اگه بابات ببینه که گوشی بدست هستی متاسفانه فکر خیا ...

من از دست این بابا شوهر کردم ب حدی بددله

بعد با ی شکست بیام ور دلش باز اذیتم کنه

خودم کم دیوونه نیستم

کاملا مشخصه شوهرم نمیخواد

2728

چرا بهش پیام نمیدی بگو که دوسش داری بگو که دوریش سخته شاید دلش نرم بشه عزیزم بعضی وقتها خیلی چیزها رو بایدب جوون خرید بگو که اشتباه کردی خواهش میکنم تلاش بکن پشیمون نشی

خدا بابای منم عمر بده ولی بیشتر از طلاق بابام منگ. ناراحت کرد و... خدا به خودت عمر بده و دلت رو به ...

اصن بدون اونا دیگ زندگی نمیچسبه.....

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅
درسته نخواد نمیشه  من. موندم تو این گرونی چه دردی دارن بعصی مردا  بگو آخه آدم احمق بشین ...

خدا از مادر شوهرم نگذره از بس تا تقی به توقی میخوره میگه طلاقش بده واست زن بگیرم اینم دنبال ساختن و درست کردن نبود

نمیدونم والا حالا من هی تمکین کنم اون هی رد کنه دیوونه شدم خودمو لعنت میکنم با این کارم

خواهر جان اون آقا تو فکرش داشته از قبل که بره و طلاق بده 

پس این کار رو با خودتون نکنید که کاش فلان می‌کروم وبهمان میکردم 

یه تلنگر میخواست که اونم. خورد بهش 

پس چه الان چه ده سال دیگه این اتفاق می‌افتاد 

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
2738
حاضر نیس چیزی حل شه شاید زیر سرش بلند شده

نود درصد بلند بلند شده 😔

خدا از مادر شوهرم نگذره از بس تا تقی به توقی میخوره میگه طلاقش بده واست زن بگیرم اینم دنبال ساختن و ...

خدا مادر شوهرتو آواره کنه که تواین سن و شرایط داره اوارت میکنه 

زنیکه از خدا بی خبر 

حتی مقصرم باشی نباید اینو بگه

2706