2733
2734
عنوان

رفتارای چندش بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 2828 بازدید | 124 پست
میگ ندارم بدم

دولت ازش میگیره،،توافقی جدانشی هابه خودت ظلم میکنی فوق فوقش شیش ماه طول میکشه،نداشته باشه به زورازش میگیرن،،حتمابایه وکیل مشورت کن مشاورشون رایگانه

یِ جاییٖ خودَمُ جاگُذاشْتَمْ کِ حتّیٰ اونْجارَمْ گُمْ کَرْدَمْ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فهمیدم  پس قصدی نداره بنده خدا  فقط از روی عادت نگا میکنه شمام دوره حساسی استی بهتون بر ...

ب روش نمیزنم

قصد داره نمیتونه سر کنه

یبار قفلس باز بود سر کرد

بددله عادتش ترک نمیشه

2731
مم مثل خودت بدم میاد یکی شرایط درک نکنه حرکتی بزنه ... از شکاکی هم بدم میاد ادم اگر کاریم بخواد بکنه ...

من با ی پسر نمیحرفم همش میگن اینطوری اونطوری

شوهر منم نمیخواد منو. من ماه نیست دیگه باید بپرسی چند ساله . اهه من توافق نکردم.

وای سر گیجه گرفتم باز

چرا اینطور میکنن

من هی میگم پام میشکست قهر نمیکردم

چن روز دیگ جلسه ازدواج مجددشه حتی تمکین هم کنم نمیبرتم

2740

خواهر بزرگ منم از وقتی مجرد بودم باورکن منتظر بود حتی برم دسشویی تا گوشیمو چک کنه،چندبار پیامایی دید و دعوامون شد،الان ک بچه ام دارم باورکن یبار از راه دور رفتم مسافرت خونش،یهو دیدم داره پیامامو چک میکنه انقددد عصبی شدم حد نداره،

میگم راسته وقتی مردی میگه زنشو نمیخاد  دادگاه زندانیش میکنه تا مهریه خانم رو بده و جداشن؟

نه خواهر جان چه زندانی ای

میگه پس حق و حقوقش رو بده و خلاص😔

خدایا شکرت که بعد اون همه آزار و اذیت دیدن منم به خوشبختی رسیدم🙏🙏خدایا شکرت که به من شکر کردن را آموختی🙏🙏خدایا شکرت به خاطر هدیه ای که به من دادی و در من معجزه کردی🙏🙏.  پسرم "علی"  تو نعمت و معجزه خدا برای من بودی و هستی چرا که خستگی و ملالت دردهامو،  آمدنت به وجودم از بین برد.... الحمدلله رب العالمین 🧚‍♂️🧚‍♂️😉😉🌸🌸
وای سر گیجه گرفتم باز چرا اینطور میکنن من هی میگم پام میشکست قهر نمیکردم چن روز دیگ جلسه ازدواج م ...

مشکلت چی بوده؟ منم قهر کردم شوهرم لجباز و کینه ایه دیگه نیومد دنبالم. لابد از اول دوسم نداشته و تظاهر کرده

2706