2737
2739
خب روکش نکنیم مگه نمیشکنه به مرور؟

خب باید اون قسمت که خرابه درست بشه یا کلا کشیده بشه 

من مامانم نرس بوده اینارو میگفت بخاطری که مریض دوباره برگرده این کاراو میکنند

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا نمی دونستم وگرنه میرفتم هر روز جلو خورشید دهنمو باز میکردم نور بخوره

منم همین ب ذهنم رسید    کاش دهن گشاد میخوابیدیم  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

همه دندانپزشکهاهم اینطورنیستن

یکی ازدوستان خواهرم دندانپزشک هستن 

30سالشون

کارشون خیلییییی خوب

جای خیلی معمولی هم هست

اما اینقدرکارش خوب ازتهران و...خیلی میان پیششون 

قیمتش هم خیلی منصفانه است

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2728
گاهی اوقات درد خفیف نداره دندونتون؟یا حساس نیست؟

نه 

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
برای چی روکش کردید ایادندونتون مشکلی داشت یانه برای زیبای بود؟؟

دندون جلو پایین بود شکست مجبور شد پرش کنه و گفت چون ضعیف شده باید روکش کرد

حالا هم یه گندی زده که خودم نگاه میکنم حالم بد میشه

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
خب باید اون قسمت که خرابه درست بشه یا کلا کشیده بشه  من مامانم نرس بوده اینارو میگفت بخاطری که ...

منم یکی عصب کشی کردم ولی روکش نکردم تو فکر بودم روکش کنم یعنی انجام ندم دیگه؟میترسم روکش نکنم بشکنه

وا نمی دونستم وگرنه میرفتم هر روز جلو خورشید دهنمو باز میکردم نور بخوره

من اینو از خود دندونپزشک شنیدم واقعانم براتون متاسفم همون بهتر که پولتون رو ریختین تو جوب 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  ان شالله ظهور آقامون صاحب الزمان(عج)💟اللهم عجل لولیک الفرج💟نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
2740
همه دندانپزشکهاهم اینطورنیستن یکی ازدوستان خواهرم دندانپزشک هستن  30سالشون کارشون خیلییییی خ ...

من دیگه هیچ دندان پزشکیه قبول ندارم اطرافیامم نیز هیچ کی راضی نیست چاره دندان کشیدنه وو بس مگه بخوای پولت رو پرت کنی پرتش کن جلودندون پزشکای لعنتی حرومشون بشه

منم یکی عصب کشی کردم ولی روکش نکردم تو فکر بودم روکش کنم یعنی انجام ندم دیگه؟میترسم روکش نکنم بشکنه

نمیدونم بازم خودتون یک تحقیقی بکنید بهتره چون من از روی شنیده ها گفتم

من برج یک برای اولین بار رفتم دندون پزشکی اومدم بیرون فشارم افتاده بود انقد گریه کردم شوهرم هی داشت اب قند بهم میداد 

و توبه کردم ک دیگه نرمممم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
2706