2737
2734

از جذابیت های خدادادی بگم

۱.خدا رو شکر پوست خوبی دارم

۲.موهایی خیلی خیلی پرپشت و پری دارم

۳.هیکل خیلی زنونه (سینه و باسن)

۴.بیبی فیسم.یعنی ۳۹ ساله م ولی هر کی میبینه فکر میکنه ۳۰ ...۳۱ هستم

۵.هیچ تزریق و جراحی زیبایی غیر بینی که اونم ۲۰ سال پیش بوده انجام ندادم.و خدا رو شکر اگه نداشتن شکم و خط های مربوط به زایمان که در من نیست هم حساب میشه ،اونم اضافه کنم

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قد بلند

لاغر و مانكني

گودي كمر

كمر باريك

پوست سفيد

موي پرپشت و بلند 

بي بي فيس

خودم ٢٧سال دارم ولي هركس ببينه فوقش بگه بيس سال داري

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
2728

کم سن دیده میشم

بیبی فیسم

موهامم پر و خرمایی بود الان حجمش کمتره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

به نظرم مواردی که برا جذابیت گفته شدتاحدودی دربرخورداول لازمه ولی من بارها افرادی رودیدم که اینا روندارن ولی جذاب وتودل برو هسن معمولن لبخند ومهربونی ذاتی دارن وهمچنین بذله ونمکی هسن وخلافش روهم دیدم کسایی که ظاهرزیبا دارن ولی چنگی به دل نمی زنن

2740