2737
2739
عنوان

باردارم و پسرمو بغل کردم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 37 پست
واقعا؟؟؟پسرم حدودا ۱۵ کیلوئه استرس گرفتم

برا منم ۱۵کیلوئه

هیچی نمیشه

نی نی جاش سفته

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ با تف چسبیده این چ حرفیه اخه من والا نمیدونستم باردارم کلی چیز میز سنگین شستم و جابه جا کردم ماه رمضون 3 روزش مونده بود فهمیدم فقط اون سه روز روزه نگرفتم بعد اونم هردفعه خونه ای مامانمو خودمو خونه تکونی میکنم کلی کار وسایل سنگین 38 روز مونده ب زایمانم هیچیمم نشده این چ باوریه اخه 

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
منم همینطور بودم اصلا شبیه باردارا نبودم طفلی دخترم تو شکمم چقد از داداشش مشت و لگد خورد!!

دختر من بعضی وقتا حرصش درمیومد عمدا با مشت و لگد میزد شکمم رو 

به دکتر میگفتم

میگفت نترس خدا انقدر جای بچه رو محکم کرده حواسش به همه چی یوده

2731
خیلی قبلا بغلش میکردم خیلی کمش کردم ولی خواب بود مجبور شدم

منم اوایلش ک فهمیدم باردارم خیییییلی رو بغل کردن بچه حساس شده بودم

ولی آخراش دیگه انقد پوست کلفت شده بودم ک کم مونده رود بچه ب بغل بزائم😐

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738
دختر من بعضی وقتا حرصش درمیومد عمدا با مشت و لگد میزد شکمم رو  به دکتر میگفتم میگفت نترس خدا ...

آره واقعا جاش سفت و محکمه

من سه ماهم بود پسرم میرفت رو پهلوم وایمیستاد😐

وقتی سونو ان تی رفتم همش دلم‌ میخواست ببینم آیا چیزی از این بچه مونده یا نه😐

مگ با تف چسبیده این چ حرفیه اخه من والا نمیدونستم باردارم کلی چیز میز سنگین شستم و جابه جا کردم ماه ...

نمیدونم والا تو نت نوشته بود گاهی باعث سقط میشه ترسیدم

آره واقعا جاش سفت و محکمه من سه ماهم بود پسرم میرفت رو پهلوم وایمیستاد😐 وقتی سونو ان تی رفتم همش ...

🤣🤣🤣🤣منم خیلی استرس داشتم

پسرم دنیا اومد رو باسنش کبود بود

شوهرم میگفت بفرما انقدر بغل کردی دخترمونو این بچه اینحوری شد

دکتر گفت پیش من خانم هایی میان ک کتک خوردن از شوهرشون در حدی ک تمام تنشون کبوده ولی بچه مشکلی پیش نمیاد براش

قربون خدا برم