2737
2734
عنوان

پسری که دوسش دارم دیشب پیام داد+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 3442 بازدید | 74 پست
🤦🏻‍♀️😑والا من ك از اين عرضه ها ندارم

پس وایسا تا خودش بیاد، نیومد هم نیومد فکر پیشرفت خودت باش

مجرد موندن بهتر از ازدواج با آدم لاشیه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پیغام میره که از پیامش شات گرفتین؟  واقعا؟  نمیدونستم!

منم اینطور شنیدم یعنی اگه از عکس پیج کسی یا حتی از استوری هاش شات بگیری اون شخص نمی فهمه اما درمورد دایرکت فک کنم اینستا ی پیام هشدار واسه طرف مقابل هم بفرسته اما مطمئن نیستم از دوستم شنیدم

❣من آنم که تلاش می کنم باشم❣
2731
میره  

نمی ره ..مطمئنم ..چون دوستام همیشه واسم میفرستن از پیامامون ..یا میذارن اینستا ..اگه می فرستاد واسم میومد خب .. 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
نمی ره ..مطمئنم ..چون دوستام همیشه واسم میفرستم از پیامامون ..یا میذارن اینستا ..اگه می فرستاد واسم ...

شاید آپدیت نیست اینستات

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
شاید آپدیت نیست اینستات

نه ..اپدیته ..

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 

جالبه من تاپیک قبلیتونو خوندم همچین شرایطی دقیقا واسه منم پیش اومده با این تفاوت ها ک ایشون پسر دایی مامانمه و منم علاقه ای بهشون ندارم و تو اینستا باهاش حرف نزدم ولی از وقتی ک ۱۳ ساله بودم و اون ۱۸ ساله تا الان ک ۲۰ سالمه و اون۲۵ سالشه همش بهم زل میزنه ی جوری محوم میشه ک خجالت می کشم واقعا🙈به مامانم گفتنمبهم گفت خب برو بگو چرا اینطوری نگاه می کنی آدم ندیدی و یا آنکه بگو من قصد دوستی یا ازدواج ندارم😂خب فامیل بودیم و منم دختر پس هیچ وقت همچین غلطی نمی کردم اما تو مراسم ختم مامان بزرگش دیگه طناب می فرستاد اما من چی ‌کردم؟؟حتی نگاشم نکردم از اون پایه سعی میکنه منو ببینه ی وره دیگه رو نگا کنه اما میبینم وقتی حواسم نیست(البته اون اینطور فک میکنه) زیر زیرکی نگام میکنه اما اصلا محلش نمیدم به نظرم پسر اگه دختر رو بخواد دیگه این هندی  بازیا چیه خو بیا جلو یا ردمیکنه یا قبول😒

❣من آنم که تلاش می کنم باشم❣
2740
پدرش فوت کرده ..همون دختر عموی بابام..مامانش هم خیلی وقته طلاق گرفته بازم ازدواج کرده ..به عبارتی نا ...

اخیی:(((...

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂
جالبه من تاپیک قبلیتونو خوندم همچین شرایطی دقیقا واسه منم پیش اومده با این تفاوت ها ک ایشون پسر دایی ...

دقیقا😑😂

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂
جالبه من تاپیک قبلیتونو خوندم همچین شرایطی دقیقا واسه منم پیش اومده با این تفاوت ها ک ایشون پسر دایی ...

نمیدونم..اره خوب حرف درسته ..اما شاید می ترسه..می ترسه قبول نکنیم ..از این طرف محمدرضا میدونه من دردونه ام بابام به هر کسی شوهرم نمیده ..باید همچیش اکی باشه ..این هنوز جا داره ..و اینکه الان وضع مملکت مناسب ازدواج نیست ..

اخیی:(((...

🖤🙂خیلی اذیت شد تو زندگیش ...الانهم ۳۵ سالشه مجرده ..😔میگه نمیتونم ..سختمه ..اخه قبلا با یکی بود چهارسال ..نزاشتن ازدواج کنن ..چند بار بخاطرش خودکشی کرد و..

استارتر ی سوال خودت تو اینستا اونو دنبال کردی یا اون تورو؟؟

اول دخترخاله ام فالو کرد ..بعد من فالوش کردم..اون درخواست داد قبول کردم‌..بعد من تو بیوم نوشته بودم فاطمه ( فامیل) آمد دایرکت گفت فامیلین؟ و اینا .‌منم گفتم فاطمه ،دختر محمد ..ولی می دونست منم ..هم چون داداشم رو استوری کرده بودم و اینکه عکس بچیگام رو گذاشته بودم و واقعا واضح بود منم..چون ما تمام بچیگمون رو باهم بودیم  باهم بزرگ شدیم.. 

2706