2733
2734
عنوان

حدف رنگ مشکی پرکلاغی با پودر ماشین

| مشاهده متن کامل بحث + 1824 بازدید | 32 پست
با بسم الله بار اول زدم اولش نرم کننده زده حسابی بعد در حد دو دقیقه موهامو با پودر شستم بعد ...

برعکسی اول تاید بزن بعد نرم کننده

ببینمت تو رو 🥴                                                               دیدمت برو 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینقدر میترسیدم اولش

الی جان من موهام شرابی بود رف قهوه ای شد بعد الان زرد شده دیگ شرابی رفته یعنی؟؟پودر ماشینوبزنم بنظرت؟اخه میخوام میخوام استخوانی کنم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
2731
مشکی با شستن به مرور نمیره ؟؟ اخه رنگهای دیگه چند بار میشوری میره

واییی مشکی رنگ بدیه

خیلی سرسخته

اصلا نمیره راحت

با شامپو عادی میشستم نمیرفت

اما با تاید یهووو کلی رنگ خالی میشد از موهام

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

دکلره روی مو مشکی تازه رنگ شده

کلا مو رو نابود میکرد

البته خیلی تقویت میکنمااااااااااااا

مرتب روغن نارگیل

فعلا موهام وزنشده

با 3 بار موهام قهوه ای شده

تا 5 بار میخام بزنم

الی جان من موهام شرابی بود رف قهوه ای شد بعد الان زرد شده دیگ شرابی رفته یعنی؟؟پودر ماشینوبزنم بنظرت ...

نه عزیزم

واسه رنگبری رنگ تیره اس فک کنم

شما که رنگ موهات خودش رفته

الان یعنی دکلره کنم نارنجی نمیشه؟

آها میخای دکلره کنی؟

فکر کنم بشه دقیق نمدونم

من شدیدا از دکلره میترسم راستش

تو عمرا یکبار دکلره کردم

اونم آرایشگاه

تمام موهام سوخت و ریخت

آها میخای دکلره کنی؟ فکر کنم بشه دقیق نمدونم من شدیدا از دکلره میترسم راستش تو عمرا یکبار دکلره ک ...

منم پارسال کردم عید همونه دیگ نکردم

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃
آها میخای دکلره کنی؟ فکر کنم بشه دقیق نمدونم من شدیدا از دکلره میترسم راستش تو عمرا یکبار دکلره ک ...

پر کلاغیم میگن مثل دکلرس که 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2706