2733
2734
عنوان

کیا دیگه امید ندارن خونه دار بشن بیایین دورهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 84 پست

دوستان من همین الان وارد سایت شدم

میدونم بحث اینجا یه چیز دیگست ولی میشه کمکم کنید؟

دختر من چند روز تب داشت ک ب گفته دکترش 6 سی سی بهش استامینوفن دادم

خوب شده بود تا امروز ظهر ساعت یازده حس کردم تب داره باز 6 سی سی بهش دادم

دخترم از 12 تا 1 خوابد

بعدشم از 4 تا یه ربع ب پنج خوابید بیدار شد شیر خورد و از پنج تا الان ک شیش و نیمه خوابیده

خواستم بدونم این خواب الودگیش بخاطر استا مینوفنه؟

زنگ زدم دکترش پرسیدم استامینوفن خواب آور؟گفت نه😨

درضمن دخترم 2ونیم سالشه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همش میگم خوشبحال اونایی که خانواده شوهرشون مثل مال من بیخیال نیستن به بچه هاشون کمک میکنن دستشونو می ...

پدر شوهر من سه تا خونه داره بعد جالب اینجاست یکی از خونه هارو ما خریدیم براش کشی بالا عوضی الانم خونه رو فروخته گذاشته بانک ماه پیش زحمت کشید ۲۰ تومن از پول خودمونو بهمون قرض داد هیچوقت حلالش نمیکنم 

شکست یتیم است ولی پیروزی هزار پدر دارد.
دوستان من همین الان وارد سایت شدم میدونم بحث اینجا یه چیز دیگست ولی میشه کمکم کنید؟ دختر من چند ...

عزیزم احتمالاانفولانزاداره.پسرم انفولازاداشت یکسال و دوماهشه بهش استامینوفن میدادم ک تبش قط شه اونم همش میخابیدازبی حالی میخابن 

2742
دوستان من همین الان وارد سایت شدم میدونم بحث اینجا یه چیز دیگست ولی میشه کمکم کنید؟ دختر من چند ...

عزیزم من به پسر سه سالم میدم میخوابه خواب آوره البته حتما مایعات زیاد بده بهش بی حال نشه 

2740
پدر شوهر من سه تا خونه داره بعد جالب اینجاست یکی از خونه هارو ما خریدیم براش کشی بالا عوضی الانم خون ...

پدرشوهرمنم یه اپارتمان سه واحدی داره سه دنگ از یکی از واحدهاش مهریه منه که به نامم نکرده هنوز وداده اجاره 

توهمین گرونیاهم یه ویلا ساختن

اینجور ادما یه جوری زندگی میکنن که اگر مردن همه خوشحال میشن واقعا برام عجیبه که چطور میتونن انقدر نسبت به بچشون بیخیال باشن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
عزیزم احتمالاانفولانزاداره.پسرم انفولازاداشت یکسال و دوماهشه بهش استامینوفن میدادم ک تبش قط شه اونم ...

اخه پنج شنبه بردمش دکتر هیچ علائمی جز  تب نداشت

دکتر گفت همون استارو 6 سی سی بده خوب میشه احتمالا ویروس روزولاست ک گفتم ازه قبلا هم گرفته

دکتر گفت اگر تا شنبه خوب نشد ممکنه عفونت ادرار باشه و واسش ازمایش نوشت

ولی دخترم تبش کاملا خوب شد

امروز یه لحظه حس کردم تب داده و بهد دادن استا اینجوری خواب آلود شد

من دلم خوش بود بخاطر شربته

ولی دکتر گفت نه اون شربت فقط تب بره

عزیزم من به پسر سه سالم میدم میخوابه خواب آوره البته حتما مایعات زیاد بده بهش بی حال نشه 

عزیزم شما به پسرت قطره میدی یا شربت

من شربت تایلوفن میدم

واقعا بچه داری یکی از سخت ترین کارای دنیاست😣

شما واسش خونه خرییدید

بله البته با کلی دوز وکلک پول شوهرامونو کشیدن از دستشون نامزد بودیم شوهرامونم به حرف اونا بودن اونام زرنگی کردن یه دعوای راه انداختن الکی یه هفته بعد عروسی  زدن زیر همه چی گفتن خونه رو به نام نمیزنیم شماهم مستاجرید حتی اجاره هم گرفتن ازمون بعد از سه سالم انداختنمون بیرون زمین برا پدر شوهرم بود 

من واقعا شرمندم ک تو بحث خونه بحث دیگه ای اوردم

با اینکه خودم دلم خونه برای خرید مسکن و برنامه های خانواده شوهر ک 4 ساله هیچ کاری نکردن

ولی الان دخترم از هرچیزی مهمتره برام

2706