2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ميگذره عوضش خيالت راحته از الان به بعد ام هر وقت بياد ماشالا كامله نيازي به دستگاهم نيست

نه اخه من هنوز ۳۵هفتمه باید برسونمش به ۳۸ برام دعا کنید

عاشقتم مرد کوچک من👪
عاخی عزیزم انشالله نتیجه سختی هایی که میکشی میشه یه گلپسر مامانی و خوشگل😍😍 از چند هفتگی استراحت ...

فدات عزیزم 

از هفته ۳۱

برام دعا کن بچم برسه به ۳۸هفته

عاشقتم مرد کوچک من👪
2738
نه اخه من هنوز ۳۵هفتمه باید برسونمش به ۳۸ برام دعا کنید

دوست من ٣٧ دنيا اورد چه بچه اي تپل و كپل و سالم 

ابشالا تا هر وقت كه بخواي بمونه ولي در كل خطرو رد كردي خاله خودم ٣٥ اورد بچشو فرداشم دوتايي مرخص شدن

دوست دارم زودتر حس کنم خوشحالم کنه ،☺️

الهییییی، حسش میکنی ب زودی، غصه نخور . اون موقعم اینقدر شکمتو اینور اونور میکنه کلافه میشی

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
فداتشم من تازه اوله راهم ب سلامت زایمان کنی عزیزم تموم میشه دیگ لذت ببر اخراشع

میگذره عزیزم اولاش اگه ویار نداشته باشی زود میگذره 

ممنون خانمی

عاشقتم مرد کوچک من👪
من بدبخت تازه هفته ۱۳ هستم استراحت مطلق نیستم ولی با استراحت مطلق ها فرقی ندارم ویار شدید دارم دکتر ...

عزیزم من تا هفته ۱۶وحشتناک بود ویارام معده درد شدید هر روز روزی سه بار سرم و انواع اقسام دارو ها حالت تهوع استفراغ پادرد سردرد هنوز بگم؟!!!

منم کلی کم کردم دکتر گفت باید بستری شی خودم قبول نکردم

عاشقتم مرد کوچک من👪
دوست من ٣٧ دنيا اورد چه بچه اي تپل و كپل و سالم  ابشالا تا هر وقت كه بخواي بمونه ولي در كل خطر ...

ایشالا اخه هم میترسم خدای نکرده بچه بره دستگاه هم از طبیعی وحشت دارم میخوام سزارین اختیاری انجام بدم

عاشقتم مرد کوچک من👪
2706