2737
2739
عنوان

رفتار با کسی ک سلام کردن بلد نیست!(خانواده شوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 2897 بازدید | 69 پست

فقط میتونم بگم سادات خانوم که سلام  کردن واجب نیست. جز  در مواقعی که داخل خونه ای میشی اگ خونه خالی هم باشه باید سلام بدی به اهلش(ملائکه و جن مومن یا خدانکرده نامومن)

و اینکه مومنان هنگام رسیدن به همدیگه سلام میدن. کسی که سلام نمیده گناهی نکرده فقط خصلت مومن رو نداره
اما وقتی سلام میدی و جواب سلامتو نمیده اونموقع باید ناراحت شی چون جواب سلام دادن واجبه

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
خانواده شوهر من انقدر خودشون عاقل و دانا میگیرن پیش دوستاشون و فامیلاشون.ولی وقتی تو جمع های خودمونی ...

یکی از اقوام ما همینجور بود من اصلا به روی خودم نمیاوردم چیزی نمیگفتم اما مثل خودش رفتار میکردم جلو چشمش به بچش سلام میکردم اما به خودش نه.تا متوجه شد بالاخره.حالا مودب شده

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم عروس های دایی مادرم سلام نمیکنن بهم حتی به بچه هاشونم یاد دادن سلام نکنن منم تازکی ها که فهمیدم هر جا میبینمشون سلام نمیکنم با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد خب

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
فقط میتونم بگم سادات خانوم که سلام  کردن واجب نیست. جز  در مواقعی که داخل خونه ای میشی اگ ...

عزیزم من کاری ب ثوابش اینا ندارم(حالا بماند ک وقتی وارد خونم میشه حتی ب شوخی میگم سلام اهل منزل من اومدم برید دیگه😂) من منظورم شعورشون بود یعنی حتی دوست نداره چشم تو چشم بشه.البته من چون آدم کم حرفی هستم حتی سلامم کنه صحبت طولانی ای نمیکنم ولی خب......

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚
من رو ندادم بهشون بخدا خیلی عقده این سر یه جریان هایی خیلی تحقیر شدن و سرکوفت شنیدن تو زندگیشون  ...

پس همون قطع رابطه چاره مشکله

من باشم خطمو عوض میکنم شمارمو نداشته باشن ماهی ی بار میرم عصر دو ساعت میشینم میام

لطفا اگه مخابطم شما نیستی ریپلایم نکن. هرکی سرش تو کار خودش باشه
عزیزم من کاری ب ثوابش اینا ندارم(حالا بماند ک وقتی وارد خونم میشه حتی ب شوخی میگم سلام اهل منزل من ا ...

آره واجب نیست تو هم مثل خودشون بشو

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2738

منم یبار با مادرم بودم مادرشوهرمو دیدم اول من سلام کردم جوابمو نداد بعد با مامانم احوالپرسی کرد .من ادب خودمو رسوندم اونم غرور و بیشعوریشو

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

منم یکی از نزدیک های شوهرمم همینه،البته اون با من مشکل داره ،البته من سلام میکنم اون جواب نمیده،به شوهرم میگم اون شعورش رو میرسونه که مثل گاوه

البته مشکلش هم اینه چرا من زیاد باهاشون قاطی نمیشم که کل نهار و شام اونجا باشم،چرا خونه بابام اینا زیاد میرم و چرا بچه دار نشده بودم،که البته تا بچه دار شدم مشکلش یخورده باهام بهتر شد،اینم بگم که طرف مرده

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
عزیزم من کاری ب ثوابش اینا ندارم(حالا بماند ک وقتی وارد خونم میشه حتی ب شوخی میگم سلام اهل منزل من ا ...

عزیزم بحث ثواب نیست بحث اینه که مهربونم تو نباید ناراحت میشدی

اون سلام نکرده به هر دلیلی واجب نیست سلام کنه همین مهربونم.

توم راجبش حرف نزن گناهاشو نشور 

شوهر من..محمدرضای من..محمدم..رضای من..کجا بروم وقتی سرزمین پهناور میان بازوانت را به اسمم زدی..کجا بنشینم وقتی سرم را به شانه هایت میفشاری....تا در حصار گیرند دستان تنومندت تن نحیف مرا..گوش به که بسپارم وقتی قلبت چنان مشت میکوبد بر سینه ات.. و فریاد می‌زند: عاشقتم♥💍🙊🙈.  که را ببینم وقتی هرجا را می‌نگرم،تورا میبینم... کدام عسل کامم را شیرین کند وقتی شهد عشق تو را مینوشم...کدام هیبت قلبم را بلرزاند وقتی رگ گردنت سایه انداخته بر زنانگی هایم...چه شیرین است وقتی کلید می‌اندازی..و شروع میشود تپش این قلب بیقرارم..رسوایم میکند وقتی شتابان به سوی آغوش بازت پرواز میکنم..و جایی میان قلب بیقرارت، عطر تن من با عطر عرق تن تو یکی میشود... و فرشتگان خداوند لبخند میزنند..عاشقتم..شوهرم...🙊🙈💋💍♥🌹🐣.
عقده دارن میخوان طرف مقابلو خورد کنن مثلا،بیشعورن بیشعور

ازه واقعا فکر میکنن با خورد کردن بقیه مقام و منزلتشون بالا میره

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
2706