2737
2739
عنوان

آگاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 36 پست
خیلی زیاد دیده بودمتون.  اون موقع که جو سایت جنگ و درگیری بود . من ۱۲۰ درصد عوض شدم کل شخصیت وج ...

اخه من از سال ۹۴بودم لینجا ... قبلش نبودم😁 م

همون موقعی ک در ارامش باهم تبادل نظر میکردیم انقدر عضویت جدید نبود و شبا تاپیک اسایشگاهیا بود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من اونموقع فک کنم دانشجو بودم هیچی دیگه تموم شد ... الان خودمو انداختم تو مخمصه کنکور اونم از نوع تج ...

اهان خوبه موفق باشید.  یکی هم بود خانم دکتر می گفتن بهش دوستت بود اون چی شد 

کدوم 🤔 تو چ کردی ازدواجیدی یانه بادختر موردعلاقت ک گفتی یکم قیافش ب دلت نمیشینه گفتم بیشتر بشناسش ، ...

نه من رفتم درسم ادامه دادم . یک مدت از فاز ازدواج اومدم بیرون . عقایدم عوض شد شخصیتم دگرگون شد.  الان دیگه میدونم اونی که واسه منه حتما پیدا خواهد شد . دنبالش نیستم . 

2740
بهتر ، اخه اونموقع اونجور ک یادمه سنت کم بود 😁

بله . تو چرا برگشتی عقب 

ولی می دونید چرا شما را یادمه . چون خوش قلب بودین بقیه که توهین میکردن اونا را فراموش کردم ولی یادمه شما خوش قلب مهربان بودید به خاطر همین در خاطرم موندنی

به راستی که خوبی و بدی می مونه . من بدی ها را فراموش کردم ولی خوبی ها را نه

بله . تو چرا برگشتی عقب  ولی می دونید چرا شما را یادمه . چون خوش قلب بودین بقیه که توهین میکرد ...

ممنونم لطف دارین ‌‌... بااین رشتم کارخوب گیر نیاوردم گفتم بشینم یه سال دیگه بخونم ببینم یه رشته خوب قبول میشم یانه یه خبطی کردم موندم توش😂

کار .تجربی خوبه اگر سنتون مشکلی,نداشت تربیت معلم هم انتخاب کنید . من لیسانس آموزش ابتدایی خوندم در ک ...

نه دیگه سنم خیلی مشکل داره ولی از بچگی تو فکر معلمی نبودم 😂 حالا شاید شاید رفتم ترببت بدنی ، نمیدونم . ببینیم خدا چی میخواد 

دیگه چیزی نمونده پارادایم عوض میشه.  

والا این بیسوادای نادون که من اینجا میبینم پارادایم کوفتیشونو منتقل میکنن به نسل بعد ، همونطور که به خودشون منتقل شد ، یکیشون امروز میگفت بچم بقیه بچه ها و حتی آدم بزرگا رو میزنه !!! 

والا این بیسوادای نادون که من اینجا میبینم پارادایم کوفتیشونو منتقل میکنن به نسل بعد ، همونطور که به ...

اینجا را زیاد جدی نگیر . پارادایم زمانش نزدیکه تغییرش 

اینجا خیلی چیزا می شنوی تعجب میکنی . اما تاریکی نابود میشه نور خواهد ماند