2733
2739

چقدر خسته و متنفر شدم از این رفتار مادرم! تماااام زندگیش شده این برادرم! میخواد همه ازش بترسن و حساب ببرن تا خودش در سایه ی برادرم هر بلایی خواست سر همه بیاره! هیچکسم آدم حسابش نمیکنه! مامانمم میسوزه! از وقتی بیاد دارم مامانم منو داده به باد کتکای این برادرم! با چغولی کردنای احمقانش! آخرین بارم دو سال پیش جلو چشم شوهرم و بچم کتکم زد... چون مامانم پرش کرده بود! چون مثل همیشه گوش به حرف مامانم نبودم!!! یکی دوبارم بابامو داده به کتکش! ولی یه برادر دارم که هیکل قوی و ورزشکاری داره! از ترسشون نمیتونن بهش تو بگن!!!!ازش برادری ندیدم تا به امروز ! جز اذیت و کتک و بی احترامی و تحقیرم پیش شوهرم!!! چند روز پیش هم زنگ زده بود بهم، گفت خاله رو آوردم دکتر، این خالمم مطلقه و گند اخلاقه، و از شدت حسادتش به من ازم متنفر شده؛ در حالیکه خدا میدونه جز ادب و احترام کاریش نکردم؛ و یهو برادرم گفت خاله اومد و قطع کرد بی خدافظی!!!! فهمیدم ابن خالم اینم انقد پر کرده و از من بد گفته، برادر بی غیرتمم برای اینکه خالم ناراحت نشه قطع میکنه که اون نفهمه!!! خلاصه بعد اون از خجالت چند بار پیام داد، جواب ندادم. ...یه بارم زنگ زد ، جواب ندادم، 

مامانمم مثل همیشه که فقط پشت این برادرمه ، در عوض جواب تلفن منو نمیده و خودشم زنگ نمیزنه! 

از دستشون دلخورم!

تمام پول و زمین و داراییشونو میدن به این برادرم ! منم ازدواج کردم نه جهیزیه دادن نه خرج عروسی نه سیسمونی نه کادو !!! وضع مالیشونم خوبه! ولی فقط همه چی مال این برادرمه! 

منم تصمیم دارم رابطمو کم کنم! چون بعنوان خانواده هیچ خیری ندیدم ازشون! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانا همینن همشون عاشق پسرشون 😒

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2731

کار خوبی میکنی

فاصله بگیر لطفا الکی هم احساساتی نشو که یه وقت رو دلسوزی بری سمتشون

بزار با خودشون باشن شما هم زندگی خودت رو در آرامش در کنار فرزند گل و همسرت داشته باش

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا ناامید نیست
2738
این قدر بدم میاد شرط رضایت پدر و مادرها جلب رضایت یکی از خوهار و برادرها باشه! ولی متاسفانه همه پدر ...

عزیزم همه پدر مادرها ندارن،ولی یه سری هاشون هدفشان فقط راضی نگه داشتن و خوشحال کردن یه فرزندشون هست ،حتی به قیمت زیر پا گذاشتن بقیه بچه ها

عزیزم همه پدر مادرها ندارن،ولی یه سری هاشون هدفشان فقط راضی نگه داشتن و خوشحال کردن یه فرزندشون هست ...

والا من که هر پدر و مادری دیدم داشتن

علیرغم ادعاشون

اگه پدر و مادری ندارن،خوش به حاااااال بچه هاشون

2706