2733
2739
عنوان

رژ لب دائم

| مشاهده متن کامل بحث + 14194 بازدید | 47 پست
من یکم بیرون لب زدم لبام خیلی نازک بودن واینه تازه چند وقته زدم واصلا تا حالا در مورد رنگ سفیدی که م ...

من دیدم

دقیقا جای خط لبی که زدن یه خط سفیددددددد میمونه

انگار با رتگ سفیذ تتو زد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم میخوام همین کار رو انجام بدم میشه خواهش کنم عکس بفرستی؟،،؟یا بگی چطور شده الان؟

فقط عکس ورمشو برات میفرستم گلم.واسه چندسال پیشه

ولی در واقع لب من خیلی کوچیک بود و انقد ورم کرد دیگه فک کن برا لب بزرگ

البته این دردی که میگن فقط واسه همون موقع هست ودو،سه روزی که شد ورمش ازبین میره 

من با ماسک همه جا رفتم 

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍
2728
2740
آره😵😵😵😵😵😵😵😵😵😵رنگش عالی بودگوشتی زدی؟اما ورمش وحشتناکه گفتم شاید ژل تزریق کردین

بخدا نرن برات داستان میشه.من چندروز موندم خونه ولی خب دیگه بالاخره یا کسی میاد خونت یا مجبور میشی جایب بری و چیزی بخوری.

من رفتم خونه پدرشوهرم اینا کلی بهم غر زدن و فک کردن ژل ترزیق کردم😔منم کلی ناراحت شدم.ببین ورمش خیلی طولانیه فک نکن مث ابرو میمونه 

نمیزنم  پشیمون سدم دیگه انقدر همه گفتن درد داره و ورم😫

نه عزیزم گفتم که درد کلزخماش سه روزه که رفتی حمام درست میشه من نمیدونم چرا این خانوم اینقدر وحشت زده شدن 

به نظرم که ارزششو داره آخه فک کن صبح تو رختخواب لبات خوش رنگ باشه 😍😍😍

یه مرضی هست به نام خود ترکونی ،کاربر چند ساله هستم به دلایلی خودمو ترکوندم نتونستم نی نیسایتو فراموش کنم  چند باره برگشتم 😍😍😍