2737
2734
ساتین جووونم خودتی؟؟؟ تو مگه این کاربریتو نترکونده بودی؟

آره قربونت برم ترکونده بودم،بی دلیل بعد وصل نت اون کاربری ترکید،بعد امروز اومدم عضو شم دیدم این برگشته 

خوبی عشقم ؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوری😒

مطمن باش هیچوقت‌بخشیده نمیشی😭😭😭😭

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
منم همين الان جگر خوردم خيلي چسبيد 😋 پسرم دلش خواست خوردم 🤰🏼🙈💙

ای جونم پسر شکموووو

اگه این زندگی باشه اگه این سهمم از دنیاست من از مردن هراسم نیست...
2728
آره قربونت برم ترکونده بودم،بی دلیل بعد وصل نت اون کاربری ترکید،بعد امروز اومدم عضو شم دیدم این برگش ...

واسه ما چرا هیچوقت برنمیگرده؟؟ 

شانس مایه

اگه این زندگی باشه اگه این سهمم از دنیاست من از مردن هراسم نیست...
2740
پاک کنم 😖😖😖😖

نه هی میرم‌نگاه میکنم‌ دلم‌بدحوری خواست مردم‌من😩😩😩😩

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
اره دیدم اون کاربریت نیست خوبم فداتششم توخوبی؟ باز چی شده؟؟؟

الهی شکر ک خوبی عزیز دلم 

من در حد انفجار عصبانی ام از سعید،حال خودمم خوب نیس،ب نوار بهداشتی حساسیت داشتم،دو روزه پری تموم شده،ولی پوستم داااغون شده تاول زده میسوزه درد میکنه،اصلا نمیشه راه برم

خدا ازت نگذره ب حق امامزاده بیژن توت فرنگی دلمو زد پیتزا میخوام

بیا طاق بزنیم من پیتزامو میدم ب تو تو توت فرنگیاتو بده من عاشق توت فرنگیم☹

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
نه هی میرم‌نگاه میکنم‌ دلم‌بدحوری خواست مردم‌من😩😩😩😩

وای توروخدا ببخشید عزیزم😘😥😥

میدونستی اگه لبخند بزنی نمیتونی نفس بکشی؟؟؟🤔🤔🤔                         شوخی کردم فقط می خواستم لبخند بزنی😊😉😜
وای توروخدا ببخشید عزیزم😘😥😥

نه سکینه جونم‌عشقی شما 😘😘😘😘 

2706