2733
2734
عنوان

عجب غلطی کردم واکسن انفولانزا نزدم برا بچه هام دارم از ترس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 429 بازدید | 55 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من چندان به داروهای گیاهی اعتقادی ندارم ولی عنبرنسارا هم خودم و هم اطرافیانم امتحان کردیم و عا ...

امروز دادم تو نت خوندم ولی تاثیر ندیدم حالا فردا هم انجام میدم بخور سردم گذاشتم 

خدایا شکرت 🫀
خدا  نگه دار همشون باشه

ممنون..ان شاالله چیزی نیست ماهم بچه بودیم کلی سرماخوردگی وانفولانزاگرفتیم...میتونی بری درمانگاه شبانه روزی..اگه خیلی استرس داری

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉
2731
ممنون..ان شاالله چیزی نیست ماهم بچه بودیم کلی سرماخوردگی وانفولانزاگرفتیم...میتونی بری درمانگاه شبان ...

۵ ساعت صبر میکنم ۷ میبرم دکترای شبم چنگی به دل نمیزنن 

خدایا شکرت 🫀
2740
عزیزم بش امشب عسل بده بخوره باشیر یا دارچین به زیر پاهاش هم پماد ویکس بزن جوراب پاش کن تا فردا وبیری ...

عسل دادم بهش از صبح ولی تاثیر نداشت ممنون عزیزم شمام سلامت باشید 

خدایا شکرت 🫀
۵ ساعت صبر میکنم ۷ میبرم دکترای شبم چنگی به دل نمیزنن 

آره خوب...نگران نباش عزیزم..به نظرمنکه انفولانزا نیست..

مهربونا وقشنگایی که امضام رو میخونین میشه واسه خونه دار شدننمون ***صلوات ***بفرستین🏠🏡🏤 .. ان شاالله هرچه زودتر خونه بخریم..واقعا سخته ..۹ساله مستاجریم..هرکی امضامو خوندلایک کنه منم یه صلوات مهمونش کنم...من اصلا امضا نداشتم ولی زیادشنیدم که توی نی نی سایت دعاها برآورده میشه امیدوارم منم لایقش باشم..دوستون دادم گلا🎀🎉

وای خدا بچه ها بنظرتون پسر من آنفولانزا گرفته؟؟

چند روز تب داشت با شیاف تبش قطع شد

ولی الان آبریزش بینی و سرفه داره بنظرتون خطرناکه؟؟

مهره ی مار روزگارمی عشق موندگارمی نفس....
آره خوب...نگران نباش عزیزم..به نظرمنکه انفولانزا نیست..

توکل به خدا انشاالله که نیست تو کلاسشون یه موجی از این ویروس اومد که سرفه شدید بود خداروشکر آنفولانزا نبود ولی ما مامانا همیشه فکرای مالیخولیایی میکنیم 

خدایا شکرت 🫀
2706