2733
2734
ببینم گلم کاملا حق داری ولی راه حل طلاق نیست. زندگی الکی نیست که سر لج و لجبازی جدا بشید. بشینید منط ...

منم اتفاقاکارایی که میگین انجام دادم ولی فایده نداره عزیزم

من تمام تلاشمو میکنم شد که شد اگه نشد دیگه حتما خدا نخواسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم کاملا حق داری ولی راه حل طلاق نیست. زندگی الکی نیست که سر لج و لجبازی جدا بشید. بشینید منطق ...

ببین امشب چندبارگفتم بیا حرف بزنیم همش میگه نمیخوام گوش بدم میگه لسه بسه خفه شو خفه نشی خفه ات میکنم

2728

میدونم عزیزم وقتی باآدم نفهم آدم میخوادحرف بزنه همینطوریه اون شوهرعوضیه من هرموقع خواستم باهاش حرف بزنم همینطوری بود

ببین امشب چندبارگفتم بیا حرف بزنیم همش میگه نمیخوام گوش بدم میگه لسه بسه خفه شو خفه نشی خفه ات میکنم

مطمئنی کسی بر علیه شما پرش نکرده؟ خیلی عجیبه یهو بدون مقدمه اینجوری قاطی کردن. 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2738
۵ ساله ازدواج کردیم

پس حتماجداشواگه قراربوددرست بشه تاحالادرست شده بودمن بعداز۳سال زندگی رفتم درخواست مهریه دادم تابه خودش بیاد اصلاانگارنه انگاربعدش دوباره گفتم پیش مردم زشته پیش دخترای فامیل بَده بازم برگشتم ولی بدترشدبهترنشدفقط بیخودعمرخودمو جوونیموهدردادم

الآن منم۲۸سالمه ولی دیگه بسه

تابه۳۰نرسیدم تموم میکنم تاشانس بعدیموحداقل ازدست ندم

مطمئنی کسی بر علیه شما پرش نکرده؟ خیلی عجیبه یهو بدون مقدمه اینجوری قاطی کردن. 

من تا فهمیدم رفته خونه پدرش دادوبیدادکردم گفتم چرا منو مثه بیوه ها می‌فرستی اینور اون ورخودتم رفتی خونه پدرت

پس حتماجداشواگه قراربوددرست بشه تاحالادرست شده بودمن بعداز۳سال زندگی رفتم درخواست مهریه دادم تابه خو ...

من هرچند میگم تو مشکل داری قبولش نمیکنه وای خدایا چرا انقد بدبختم 

من هرچند میگم تو مشکل داری قبولش نمیکنه وای خدایا چرا انقد بدبختم 

چراسعی میکنی بهش بقبولونی که مشکل داره؟

منم همین کاراروکردما؟

ولی نتیجه ندادحالادیگه خسته شدم میخوام بااشتباهاتش ولش کنم حتی دیگه نمیخوام متوجه اشتباهاتش بشه

2706