2737
2739
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 758914 بازدید | 4131 پست

خوردن 14دونه بادوم  در روز  طی چند ماه خیلی موثره. روغن زیتون واقعا غم رو میبره من اینارو استفاده کردم.گرونه ولی باید استفاده کنید به مرور زمان. .  شما نیاز به شادی دارید چون مدتها خودتونو از شادی محروم کردین. شاید هی بهونه بیارید نمیشه  ولی میشه  نا امید نشید. گاهی اینقدر کسل که قدم از قدم نمیتونی برداری  بدترین کار این موقع ها نشستن  توخونه است.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزی که افسرده ای مدتهاست با خدا قهری. دمای استرس داری وسواسی چون با خالق خودت قطع رابطه کردی. با هم تنبلی هات  با همه بی حالیت وضو بگیر  موقع نماز برو یه مسجد که فعاله یا هر مسجدی میتونی. برو اونجا سر تو بذار سجده  سرتو بذار رو زانو خدا اونجا شکایت کن درد دل کن. هر چی دوست داشتی بگو. گاهی خودتو وصل کن به منبع انرژی خالق بی نهایتت

من وقتی استرس داشتم خیلی بد حال حالم بد  بود میرفتم موقع نماز مسجد. خدا شاهده برمیگشتم  صد در صد بهتره بودم. مکانهایی مذهبی مثل امامزاده ها برین آرامبخش هستن. گاهی اثرشان تا چند روز میمونه. الان بعد سه سال نزدیک نماز ظهر و مغرب و عشا  وضو میگیرم میرم. الان شکر خدا خوبم ولی یاد گرفتم رابطم قطع نکنم. وقتی یاد اون موقع که بد حال بودم میوفتم میرم میگم خدایا دیگه خونه تو ول نمیکنم داشتم غرق میشدم. نجاتم دادی دستور گرفتی.

2728

وقتی خیلی ترس واسترس داشتم سوره یاسین میخوندم. آروم میشدم. اینار و من دونه دونه امتحان کردم جواب گرفتم. الان حالم خوبه معتادم روزی یه صفحه قرآن بخونم. مثل عزیزی که دوست داری هر روز ببینیش دوست دارم حداقل یه صفحه رو باز کنم با عشق بخونم.  حرفای  خالق مهربونم

عزیز یه دکتر طب سنتی خوب تو شهرتون پیدا کن یه نسخه برو. بگو طبعم ریخته بهم. یه خرده هم مطالعه  طب سنتی داشته باش.  حرفای دکترای معروف رو گوش کن.  الان آپارات پره. حکیم خیر اندیش دکتر روازاده.  دکتر غضنفری و...... من تمام کلیپ های حکیم خیر اندیش رو گوش دادم

بدنتونو باروغن طبیعی  هر روز یا چند روزی یه بار ماساژ بدین. خصوصا فصل های سرد.  عصر و غروب حموم نرین. خوراکیهای طبع سرد نخورید به شدت بده.  خوراکیهای سوپری  مساوی سم براتون. واسه خودتو تو خونه با بلغور گندم سوپ درست کنید مثل سوپ جو. من این کارو بعد چند سال ترک نکردم. سوپ گندم خودسازی عالیه. شما کم خونی داری. تو سوپ یه خرده گوشت هم بریزید هر گوشتی. گاهی نداشتم  گردن مرغ میریختم گاهی داشتم گوشت گوسفندی. استخوان هم داشته باشه کمی. از صبح بار کنید تا ظهر جا بیوفته با ادویه مورد علاقه. این کارو چند ماه ادامه بدین.

2740

عزیز دلم حداقوت 

خیلیها با این مشکل درگیرن ولی فعلا خواننده خاموشن 

من شخصا به مطالب روانشناسی علاقمندم تو صفحه یک هم ازتون تشکر کردم 

شما ادامه بدید ثواب داره 

ولی حیفه که افراد کمی مطلع باشن جسارتا پیشنهادی دارم یکی اینکه هفته ای یکبار؛ یه تاپیک جدید با همین عنوان بزنید و توش لینک این تاپیکتون رو بدید؛ بعدش فردا پس فرداش تو لینک حذف تاپیک درخواست کنید حذفش کنن که تعداد تاپیکهاتون زیاد و شلوغ نشن

توی تاپیکهایی که احساس میکنید یه جورایی مسائل احساسی مطرحه شرکت کنید وضمن بیان راهنمایی؛ حتما لینک این تاپیکتون رو هم بزارید. وقتی لینک باشه دیگه راحت میان داخل تاپیک

مطمئن باشید بدرد خیلیها میخوره و استقبال هم میشه 

کاربری بودن به اسم سیتارا فک کنم خودشون مشکل دوقطبی داشتن و خلاصه مثل شما خودشون بیشتر به بهبودیشون کمک کرده بودن یکی دوتا تاپیک در این مورد زده بودن یکیش رو دیدم حدود 3 هزار صفحه شده بود و از جند سال پیش هنوز هم در جریانه و بروز میشه 

من شخصا مشکل حادی ندارم ولی چون علاقمندم هم تاپیک شمارو ذخیره کردم و هم تاپیک ایشون رو 

اجرتون با خدا 🌺🌺🌺🌺

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

اینم لینک حدف تاپیکه 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3298910/لینک-حذف-پست-و-تاپیک-درخواستی-کاربران

شب تاریک و سنگستان و من مست☘️قدح از دست من افتاد و نشکست☘️نگهدارنده اش نیکو نگهداشت☘️وگرنه صد قدح نفتاده بشکست☘️باباطاهر ☘️

ساعات کاری نی نی یار حذف تاپیک :

روزهای شنبه تا چهارشنبه

از ساعت 10:30 تا 16:30

از ساعت 12 تا 1 (تایم ناهار و نماز) تاپیک بسته است

2706