2733
2734
عنوان

تجربه درمان افسردگی خودم.

| مشاهده متن کامل بحث + 760041 بازدید | 4133 پست

نکته دیگه که از بزرگی  گوش دادم  شادی و آرامش و خوشی  دل  ما مرتبطه با اینکه ما چقدر اینکارو واسه دیگران انجام دادیم چقدر دلی رو شاد کردیم آرامش دادیم. چقدر خندوندیم.

حتی گاهی به حیوونی غذا میدی

به پیرزنی محبت میکنی

حتی به فرد تنهایی سلام میدی

با بچه ای بازی میکنی

عکس‌العمل شادی دل اون به خودت برمیگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانل عزیز یکی دو روزه قلبم دردمیگیره این روزهاخیلی هم دلگیروناراحتم.ازدیروزغصه قلبمم دارم میخورم ینی ممکنه دردقلبم ارتباطی با افسردگیم داشته باشه؟؟شماتجربه ای نداشتید؟

مامانل عزیز یکی دو روزه قلبم دردمیگیره این روزهاخیلی هم دلگیروناراحتم.ازدیروزغصه قلبمم دارم میخورم ی ...

عزیزم کلا تمام دوستان همه این تجربه قلب درد رو دارن. روغن زیتون مصرف داری؟ عالیه واسه غم. بادومم بیشتر بخور.

دوستی گفت من به قلبم شک کردم یه شب رفتم حدود 700 800 خرج کردم قیمتای قبل. مطب دکتر رفته بود. آخرشم فهمیده بود از اعصابه

من خودمم اینطور بودم رفع شد

اهنم لازمه روزا بخور

2728

ممنونم خدا خیرتون بده...والا من ازتغییر رژیم غذایی فقط تونستم وعده ی صبحانه رواصلاح کنم بیشترپنیرمیخوردم صبحا حالا شیره خرما یا انگور با ارده میخورم بعضی صبحاهم عسل وکره میخورم 

روغن زیتون هم یه کوچک مغازه ای گرفتم تموم شد ودیگه نگرفتم بادومم 2،3ماهی میشه نخوردم

ممنونم خدا خیرتون بده...والا من ازتغییر رژیم غذایی فقط تونستم وعده ی صبحانه رواصلاح کنم بیشترپنیرمیخ ...

بدنتون ضعیفه اینا دارو هستن عزیزم. تا تغییر تو  روال زندگیتون ندین. از هر مدل سودا خارج نمیشه. و بدن قوت نمیگیره و سالها درگیر خواهید بود. البته خب شرایط محیط باید اجازه بده. انشاالله موفق میشوید

تجربه دوستانی که بهتر شدن و به من اعلام کردن رو مینویسم. 

خوردن ژله رویال به دستور طبیب اندازه عدس در روز

خوردن فارماتون دو سه روزی یه بار

خوردن غذاهای گوشتی زیاد

خوردن بادوم

2738

دوستانی که خیلی صعف جسمی دارن و عضلانی. در کنار تغذیه خیلی مقوی در حجم کوچک آمپول تقویتی نوروبیون بزنن. چند بار.

دوستان گفتن مؤثره. همینطور ویتامین د3

تزریقی بهتره

دوستان يه نکته

افکار منفی در درون  تک تک آدم های دنیا میاد منتها یکی یه ثانیه ردش میکنه و میره. سراغ بقیه زندگیش یکی چند روز با چند ماه درگیره یا حتی سالها

بسته به قوی و صعیف بودن آدمش داره

فکر نکنید فقط شما فکر منفی داری

حالا با راهکارهای داده شده و رعایت  اصول سلامت خودمونو تبدیل میکنیم به یه آدم قوی.

آدم هرچی صعیفتر باشه بیشتر تو یه فکر گیر میکنه و هرچی قوی‌تر کمتر با این افکار اذیت میشه

حتما شروع کنید بذری در گلدانی بکارید. گلکاری کنید. میشه بدون هزینه ‌روع کرد. حتی با کاشت لوبیا نخود و هر بذری و دونه که تو خونه دارین. ساعاتی از روز تونو گلکاری کنید. شروع کنید نگید نمیشه اثرات عجیبی داره

تعجب می‌کنم که اکثر مردم که  مبل شیک فرش گرون  کابینت گرون   ظروف شیک  و انواع وسایل خونه شیک می‌خرن تا چشم فامیل و آشناها رو درارن

بعد به خوراک‌شون که میرسه  از پست‌ترین خوراکی ها تو ‌شکم میریزن.

میگن تو شکمو  هیچ کی نمیبینه

بعد افرادی صعیف و ترسو  وسواس و دارای هم مدل مشکلات جسمی و روحی هستن

میگی عسل بخر یا روغن خوب بخر میگن وای خیلی گرونه. 

بهش میگم  دیوونه با ارزشترین چیز خونت خودتی واسش خرج کن.

حالا طرف همه خونه اش از شیکی برق میزنه ولی خوده اصلیش چروک و بیروحه و اصلا از زندگی لذت نمی‌بره. فقط کلی خرت پرت گرون ریخته دورش تا پزشو به مردم بده.بعد واسه خوراک مقوی خسیسی میکنه.