2737
2739
خواهر شما خودت مادر شدی خدا بچت و حفظ کنه  منم نمیگم کارم درست بود اما سه نفر اینجا با حرفاشون ...

اشکال نداره خدا بهت صبر بده بعضیا فقط می خوان بگن بیشتر می فهمن توهم تایپیک تو قفل کن دیگه چیزی نگن بدتر بشی

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز خیلی خیلی مبارکه،با اجازه منم سوالمو میپرسم،بچه ها من بعد یکسال بیبی چک زدم مثبت شده،اصلا باورم نمیشه دوتا زدم جفتش زیر دو دقیقه مثبت شد ولی من هنوز باورم نمیشه چون تحت درمان بودم،حالا سوالم اینه فردا برم آزمایش بدم نشون میده باردارم یا نه؟

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2728
الهی چه لحظه قشنگی داشتی وقتی اینو دیدی. مبارکت باشه دنشالله قسمت ماهایی که لحظه شماری این روز رو می ...

ان شالله  شما هم بزودی این لحظه ی قشنگ رو تجربه کنی

آ قای خوب و عزیزم عمر و عزتت زیاد    الهی بدی و ذلت سر دشمنت بیاد                                    قدرت واقعی یک مرد میزان  خنده  زنی هست که کنارش زندگی می کند                                                                                

استارتر غصه نخور خدای توهم بزرگه،من دو روزه تو بهتم تو اوج نا امیدی بیبیم مثبت شد الهی توهم به همین زودی بیبی میزنی مثبت میشه،من کاملا درکت کردم،امیدت به خدا باشه

بلندترین فریاد من سکوت من است...