2733
2734
عنوان

کادوی تولد مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 159 بازدید | 20 پست
آخه خیلی ادعاش میشه میگه تو مثل دخترمی اونوقت این همه فرق میذاره من که توقع ندارم برام گوشی بخره!

والا چی بگم ....امکان  نداره شما رو بچشم دخترش ببینه ...شما فقط برای مامانت دختری ...ولا غیر ....این تعادف بازیا زیاده ...جدی نگیر 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو خودت مادر شوهرت این همه فرق میذاشت ناراحت نمیشدی آخه خودشو بهترین مادرشوهر دنیا میدونه

ن والا من خودمم شاغلم مادرشوهرمم شاغله من جداازشوهرم براش کادومیگیرم توهرمناسبت اونوقت مادرشوهرموپدرشوهرم باهم یه کادومیدن. توقعیم ندارم هرچی باشه من عروسم دخترش نیستم ک 

خدایاشکرت

مادرشوهر منم خیلی ادعا داره من مقل دخترشم اما تولدمو اصلا نمیدونه کیه ولی برا خواهرشوهرام تولد میگبره و کادو منم ناراحت نمیشم چون من عروسم اونا دختراشن من با دختراش یکی نیستم

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!