2737
2739
عنوان

معجزات امام رضا (ص)

| مشاهده متن کامل بحث + 239127 بازدید | 1138 پست
زهره نمیدونم چرا این حرفو میگم ولی به دلم افتاده بچه دار میشی زیارتت قبول خانومی همیشه لحظه آخر خدا نزدیک تر میشه ...
توکل برخدایت کن کفایت میکندحتما...اگرخالص شوی بااو،صدایت میکند حتما...اگربیهوده رنجیدی،ازاین دنیای بی رحمی...به درگاهش قناعت کن،عنایت میکندحتما...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم طهوراجون دعا کن برام دیگه هیچ راهی برام نمونده از شما هم ممنونم آرزو جون برا منم دعا کن برا همه منتظرا دعا کن ان شاالله هر حاجتی دارید امام رضا حاجتتونو بده
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
2731
آقا جان میدونی چقدر دلم هواتو کرده!!!!!!!!!!! السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
کسی که تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست.! انسان دیگری ست با دیدگاه دیگر، فقط همین...... اگر فقط همین یک اصل را می پذیرفتیم، روابطمان بهتر می شد، آرامشی توام با احترام. به همین سادگی.....
السلام علیک یا علی بن موسی الرضا....... السلام علیک یا علی بن موسی الرضا....... السلام علیک یا علی بن موسی الرصا........ تو رو خدا هرکی میاد اینجا مثل من این پست ها رو میخونه اشکش جاری میشه، واسه حاجت قلبیم دعا کنه بد جور گره خورده .........خواهش میکنم ....... مرسی از همه تون انشاله همتون حاحت روا شین
Always believe that something wonderful is going to happen
2740
سلام دوستان با اجازه ختم قرآن و صلوات و سوره و ... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=923298&postID=42276429 اللهم عجل لولیک الفرج التماس دعای فراوان
برای حاجت رواییم فقط یک صلوات بفرستید.ممنون
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
سلام زهره جووون زیارتت قبول.وااااااااااای موهام سیخ شدن بخداااااااا چقدر قشنگ نوشتی.ناز شصتت.. ایشالا که بزودی زووود میای اینجا و خبر بارداریتو مینویسی من مطمئنم محاله دست خالی ردتون کنند. حالا میبینی.فقط این صفحه یادت باشه که چیا نوشتی.... حتما از دعاهای تو دوست گلم بوده که من پریشب تو خواب رفته بودم زیارت امام رضا و قشنگ همه جا رو زیارت کردم عین واقعیت بود بخدا.خیلی خواب شیرینی بود دلم نمیومد بیدار شم....تازه اسم همه دوستان نینی سایتم هم که تو دفترم یادداشت کردم دعاشون کنم تو خواب داشتم برگهای دفتر رو میکندم که اسامی رو بندازم داخل ضریح.... الهی بحق این روز جمعه عزیز دل زهره جون رو که شکسته شاد کن به همه دوستان گلم عیدی ویژه بده امسال.... یا امام رضا بحق جوادتون هیچ کسی رو ناامید نکنید. ..
سلام بچه ها التماس دعا
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم یا ضامن آهو به دادم برس إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ‏] فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَى عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجا عَاجِلا غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،
سلام دوستان عزیز ممنونم از دعاهای تک تکنون ان شاالله حاجت دل همگیتونو آقا امام رضا بده ان شاالله نسرین جون و نادیا جون و همه دوستای گلم ممنون که به یادم بودین ان شاالله امام رضا صدای دل شکسته تک تکتونو بشنوه و حاجتتونو براورده و به خیر کنه خوشحالم نادیا جون که حداقل تو خواب هم زیارت کردی ان شاالله تو بیداری به زودی بری زیارت کنی اصلا آدم تو بیداری هم میره فک میکنه خوابه من اونجا میرم واقعا آرامش پیدا میکنم فک میکنم بهش فقط همینجاست ان شاالله امام رضا زودی صداتو بشنوه و دعوتت کنه بری پابوسش بچه ها دعا برا منم یادتون نره خیلی محتاجم
خداااااایا شکرت امام رضا ممنونم حاجتمو دادی خدااایاشکرت که جواب گریه هامو دادی و برام معجزه کردی من صدای قلب دخترخوشکلم شنیدم ان شاالله سالم و صالح بیاد بغلم......... ان شاالله خدا به همه منتظرا فرزند سالم و صالح بده . اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم ..اللهم عجل لولیک الفرج...التماس دعا
السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا المرتضی دلمون واستون تنگ شده آقا جان
2706