2733
2739
عنوان

میخوام برم یزد پیش دکتر افلاطونیان یا کریم زاده لطفا راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 39165 بازدید | 42 پست
غزل جون زنگ بزن بمارستان مادر هم هزینشو بپرس هم اینکه این دکترا چه بیمارایی رو قبول میکنن. خواهرم سقط مکرر داشت دکترش کریم زاده بود.شماره بیمارستان مادر0351_6230030
گاهی خدا آنقدر صدایت را دوست دارد
که سکوت می کند
تا بارها بگویی:
"خدای من"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر افلاطونیان متخصص نازایی هست ولی همه جور بیماری قبول میکنه من خودم دیدم زنان باردار هم می اومدند

من خودم سه ساله مریض دکتر افلاطونیانم بیشتر تبحراش در ای یو ای وای وی اف هست من هنوز نتیجه نگرفتم

وافلاطونیان با کریم زاده فرقی نمیکنند ولی کریم زاده نوبت دهی اش راحت تر هست سرش هم خلوت تره

والا به من که هنوز ازمایشی نگفته انجام بدهم من مشکل از همسرم هست فقط یک سونو کرد وبا دیدن عکس رنگی گفت شما مشکلی نداری

بهتر همسرت ازمایش داده باشه وخودت هم عکس رنگی داشته باشی
2728
سلام غزل جون منم فکر می کردم یزد خود دکتر افلاطونیان هستش اما وقتی رفتیم خودش مریض ها رو نمی دید و دکتر های دیگه بودن .به اصرار ما دکتر اومد و باهاش صحبت کردیم ودکتر گفت من تو هیچ موسسه ای (بیمارستان)همه کارهای میکرو و آی وی اف رو انجام نمی دم وجایی نیست که دائم باشم .من یزد انجام دادم منفی شد.حالا باز خودت میدونی
خدا جونم کوچولومون رو به خودت سپردم مراقبش باش
سلام
منم مریض دکتر افلاطونیان هستم
اینکه دودل باشیم ایشون دکتر خوبی هستن یاخدای ناکرده نه ... یه سوال واقعا بی ربط و بی معنایی هستش
ایشون دکتری هستن که وقتی اسمشونو پیش دکترای دیگه ببریم مطمئن باشین به احترامشون از جا بلند میشن
دوسال پیش توی بیمارستان لاله سپتوم رحممو عمل کردم چند ماه بعد باردار شدم و بعدش به دلایلی زایمان زودرس گرفتم.دکتر تقریبا ماهی یه بار میرن بیمارستان لاله تهران.فکر کنم الان بخاطر کسالتی که دارن کمتر ویزیت میکنن
فقط از خدا میخام به ایشون سلامتی بدن تا مریضایی مثل من نرن پیش دکترای دیگه وبا چشم گریون بیان بیرون
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
2740
هزینه های درمان توی یزد از بقیه جاها پایین تره. دکترهایی هم که گفتی از بهترینها تو ایران هستن، من تحت نظر دکتر افلاطونیان هستم و با اولین آی وی اف باردار شدم و الان چهار ماهمه. تلفنی از کلینیک ناباروری بیمارستان مادر وقت بگیر، البته وقتاشون چند ماهه س. خیالت از بابت مهارت و دقت هر دو تای این دکترها راحت باشه. ضمنا تو سایت بیمارستان مادر هزینه ی یه سری از عملهای جراحیشون رو نوشته.هزینه ی آی وی اف که خودم انجام دادم با داروهاش حدود 4 تومن شد.
غزل جان من رفتم پیش افلاطونی یزد لاپارا شدم ماه پیش ولی هنوز نتیجه نگرفتم که بهت بگم بری یا نه اخه ...

سلام عزیزم چقد بعدش نتیجه گرفتی منم باید برم لاپرا . 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
2706