2733
2734
عنوان

بچه هااااا از شوهرم خجالت میکشم

| مشاهده متن کامل بحث + 3330 بازدید | 148 پست
من منظورم این بود الان اگه روخودش کارکنه تویه سری مواقع که همسر دردسترسش نباشه میتونه خودشو نگه داره ...

از یه کامنت از بالای منبر ما باید منظورتون رو میفهمیدیم😂😂😂

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
من منظورم این بود الان اگه روخودش کارکنه تویه سری مواقع که همسر دردسترسش نباشه میتونه خودشو نگه داره ...

اره ول هم نمیکنن بابا شاید تاپیک رو سرسری خونده یکی

من خودمم با دقت نمیخونم گاها جواب بیربط میدم ولی رد نمیشن لامصبا 🤒🤒🤒

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا میخوای بگی😟😟😟😟😟😟نکن توروخدا😑😑😑

اره راحتم باهاش 

چیکار کنم اخه 

برم دکتر ؟؟ماست بخورم ؟؟شیر بخورم؟؟

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    
2728

اسی من الان زنگ میزنم ب شوهرت میگم بیاد دیگه هم خرمالو نخره

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
اره راحتم باهاش  چیکار کنم اخه  برم دکتر ؟؟ماست بخورم ؟؟شیر بخورم؟؟

بشین تو تشت آب سرد🥶 تضمینی

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
اره ول هم نمیکنن بابا شاید تاپیک رو سرسری خونده یکی من خودمم با دقت نمیخونم گاها جواب بیربط میدم ول ...

الان شما وکیلی وصیی چی هستی

زنان تحصیلكرده،همسران خوبی از آب در می آیند.زیرا برای اینكه توضیح بدهند كه چرا غذا شور یا بیمزه شده است،كلمات بیشتری در اختیار دارند.
2740

بابا دیگه دراون حدم نیستم که شوهرم نباسه نتونم خودمو نگه دارم که 

شوهدم بودنی نمیتون

اونم دو روزه 

وگرنه متنفرم از رابطه 

به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم   "کثاافت میلیاردر شده "    
الان شما وکیلی وصیی چی هستی

من همینجوری همه جا هستم🙈

میدونین چجوری میتونم کاربریمو حذف کنم؟

😂😂😂

در این حد؟ بیخیال اهالی نی نی سایت فراموش کارن این تاپیکم تا ثانیه های دیگر‌میترکد

اره راحتم باهاش  چیکار کنم اخه  برم دکتر ؟؟ماست بخورم ؟؟شیر بخورم؟؟

شادم کردی دختر 😂😂😂😂مثلا  میری دکتر ،سلام خانم دکتر من خرمالو خوردم چیزم زده بالا چیکار کنم😂😂😂😂😂

خودتو بایه کاری مشغول کن زود یادت میره