2737
2734

تولد دوسالگی پسرمه.میخام بادکنک هلیومی بخرم و رنگ فوندانت کیکشم تعیین کنم ک بهم بیاد.ولی از ترکیب رنگا زیاد سردر نمیارم بعضی رنگا خیلی قشنگ میشن باهم ولی بعضیا تو پیجای اینستاگرام خیلی بد ست شدن.پیشنهاد جالبی اگه دارین بدین و هم اینکه یه میز تولد ساده و شیک بنظرتون چ آیتمایی باید داشته باشه شلوغ دوست ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سرمه ای سفید

میز تولد هم هرچی روش پر تر باشه و شلوغ تر باشه بنظرم خوشگل تره ها 

این عکس جشن یکی از بستگان ما بود. 

بولاک پیچیده و روبان زده... سالاد ماکارونی... کشک بادمجون ریخته تو تارت بعذ روش غنچه گل سرخ گذاشته. چند تا ظرف پفک هم گذاشته 

فرشته گناهکار اسم رمانی هست که نوشتم. عکسمم میخواستم عکسی بذارم که هم خودم باشم هم معلوم نباشم... عکس رادیولوژی گردن مو گذاشتم   

زرد و زرشکی ، سبز و قرمز ، زردو بنفش ، زرد  و ابی ، خاکستری و زرد ، سبز و سفید ، قرمزو سفید ، نارنجی و آبی ، خلاصه این ترکیبای رنگاست حالا از بینش انتخاب کن ببین چی میخوای تم کیکت باشه با اون رنگای بادبادکها رو انتخاب کن ، مثلا تم منییون زرد و ابی  ، بنتن سبزو سفید یا سبزو زرد  

سرمه ای سفید میز تولد هم هرچی روش پر تر باشه و شلوغ تر باشه بنظرم خوشگل تره ها  این عکس جشن ی ...

چقد میوه تو این گرونی

آسیه ساداتم خانوم یه مرد مهربون 😍قراره در آینده مادر شوهر ۳ تا دختر باشم 😊😄😄 
2706