2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش میشد...دیگه خدا زده دیگه من بره چی بزنم همچین ادمایی رو خدا زده بدم زده

الان خونه شما هستن؟ 🤔 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2731
اشکالی نداره عزیزم با همون شوهرت برو گردش

سرکاره همیشه تعطیلی نداره، وقت نمیذاره منو ببره بیرون خستگی رو بهونه میکنه ولی اگه واقعا خسته باشه تا دوازده شب با گوشی بازی نمیکنه، از ساعت چهار یا پنج میاد خونه

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2740
پارک که با نی نی کوچولو و هوای سرد و آلوده نمیتونیم وگرنه خیلی خوب بود خونه کسی هم نداریم بریم😔

یه فیلم دانلود کن میوه تخمه بستنی هم بیار بخور لذت ببرید

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
الان خونه شما هستن؟ 🤔 

خونشون طبقه بالس خونه من پایینه ولی شرایطمون بده داریم باهم زندگی میکنیم خوردو خوراکمون باهمه دارم داغون میشم با یه بچه...اصلا نمیرسم به بچم غذام بدم

وزن اولیه 60😭وزن فعلی 64/500💜قد165🌹وزن هدف65 الی 70💖💖
خب چیکار کنم کل هفته رو سر کارم اینم از جمعم اگه تمیز نکنم گند خونه رو بر میداره ... 😢

خب به نظر من سرکار نرو . شوهرت پول میاره تو هم خوش باش . بیکاری میری سرکار . زن نباید کار بیرون داشته باشه

دنیا خیلی الکی و بی معنیه........

خونه‌رو مرتب میکنیم حمام میریم فیلم میبینیم و تخمه میشکنیم بعد بیرون میریم البته ما ماشین داریم ولی امروز نمیریم چون دیروز رفتیم خریدم کردیم امروز زیاد کار کردم الانم چایی با بیسکویت خوردم دراز کشیدم جلو بخاری 

دوقلوهام هم دارن کارتون میبینن😍😘🤗😄

خونشون طبقه بالس خونه من پایینه ولی شرایطمون بده داریم باهم زندگی میکنیم خوردو خوراکمون باهمه دارم د ...

وااای خیلی بده کاش با شوهرت این مشکلو حل می‌کردید خورد و خوراکتونا جدا میکردید

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
2706