2733
2739
عنوان

3/6 واحد بعد عدد 6 میشه چند چندم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورت از / ممیزه یا علامت کسر؟

کسره

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
سوال همینه ک فرستادم.کسره  یکی دیگه اینه 2/3واحد بعد عدد 3

اگر پسرت سومه باید اینها رو روی محور نشون بدین

مثلا تو این سوال روی محور بین عدد های ۳ و ۴ رو به ۳ قسمت تقسیم کنید و ۲ قسمت برید جلو

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728
کسره

پسرم سومه .

دوستان من همراه با همسرم ک مربی قرآن هست قرآن ختم میکنیم برای اموات ..اگر کسی خواست درخواست بده ..هم هدیه ای برای امواتتون میفرستید هم من پولی دستم میاد ...هر ختم قرآن برای اموات ۳۵۰ میگیریم ..دعا ها و زیارت ها هر کدام ۲۰ ..هر ختمی خواستید ۳۰ ..(با رعایت کامل اعراب ..) 
اگر پسرت سومه باید اینها رو روی محور نشون بدین مثلا تو این سوال روی محور بین عدد های ۳ و ۴ رو ...

روی محور از عدد 1 تا7 باید کشیده بشه ؟یا فقط 6 تا هفت؟

2740
بین ۶ و ۷ رو به ۶ قسمت تقسیم کنید و سه قسمت برید جلو   دختر منم سومه.

یک محور بکش 

هر قسمت را به شش قسمت مساوی تقسیم می کنی یعنی بین صفر تا یک شش قسمت همینطوری تا هفت شش قسمت شش قسمت 

بعدش 

میایی می شماری  عدد شش را پیدا می کنی سه قسمت از شش قسمت بعد از عدد شش

"ما هر آنچه را که به آن فکر کرده، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم. "
2706