2733
2734
عنوان

بخواین با یه پولی به خودتون برسین چیکارش میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 370 بازدید | 48 پست
تازه میتونین قرص های مکمل برای پوست ومو استفاده کنین..مثل قرص زینک وکلسیم خارحی..ویتانین ای خارجی..و ...

اتفاقا یه مولتی وی

تامین خارجی گرفتم اما فراموش میکنم بخورم

🥰😍😍😉🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه کاری باپولتون بکنید که ارزششو داشته باشه.مثلا یه مسافرت خوب برید البته نه گرون میشه مدیریت کرد.یه ...

مسافرت هزینش با شوهرمه مهر رفتیم عید هم احتمالا میریم 

مهارت چی منظورتونه؟

فک نکنم خیلی وقتشو داشته باشم

🥰😍😍😉🙃
2738

لباسای خوشمل وشیک بخررررر من عاشق لباسم چه بیرونی چ خونه ای ..لوازم ارایش مارک .چندتاماسک بخر..بروارایشگاه پاکسازی پووست کن..وازهمه مهم تر واسه تفریح ازون استفاااده کن و لدت ببر 😀منم ببر منم ببر خخخخخ..خوش باشی عجقم

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
با پولت ی کاری راه بنداز یا وام خونگی بزار 

همین پولام رو با وام خونگی و بانکی جمع کردم و هنوز قسطاشمونده 

کار هم با ۱۰ تومن نمیشه منم دانشجو پرستاری ام فرصت نمیکنم 

🥰😍😍😉🙃
مسافرت هزینش با شوهرمه مهر رفتیم عید هم احتمالا میریم  مهارت چی منظورتونه؟ فک نکنم خیلی وقتشو ...

سعی کن یجاهمه پولتو خرج نکنی کم کم خرج کن

واسه سللامتی تودلیم میشه صلوات بفرستید    ☺️                       دخترم بااومدنت شدی تمام دنیام😍😍😍😍
لباسای خوشمل وشیک بخررررر من عاشق لباسم چه بیرونی چ خونه ای ..لوازم ارایش مارک .چندتاماسک بخر..بروار ...

مرسی فدات این هفته حتما بازار میرم و لباس و لوازم آرایشی میخرم

🥰😍😍😉🙃
همین پولام رو با وام خونگی و بانکی جمع کردم و هنوز قسطاشمونده  کار هم با ۱۰ تومن نمیشه منم دان ...

برو یک کلاس موسیقی که بهش علاقه داری دراین جهتم از پولت استفاده کن

مرسی فدات این هفته حتما بازار میرم و لباس و لوازم آرایشی میخرم

عاااالی چقدر من خوشحالم😂