2733
2734
من تنبلی دارم  این ماه هم امپول زدم . 13 روز از روش گذشت . صبح بی بی گذاشتم منفی شد .یک سا ...

الهي ماه ديگه دامنت سبز بشه 🙏🏼 خيلي حس بديه اين دوراني كه ماها ميگذرونيم 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس رنگی‌نرفتی؟

چرا تا حالا دو بار انداختم بكيش پارسال بود يكيش هم حدود ١ ماه پيش بهم گفتن با اينكه پارسال آندومتريوز ١٠ سانتي داشتم عمل كردم باز هم هنوز دارم ودوم اينكه لوله چپم هم چسبندگي داره 

2731
ميتونم بپرسم شما چه راههايي رفتين و نتيجه گرفتين ؟

عزیز من الان یه ساله ازدواج کردم. دقیقا یه سال، شش ماه قبل ازدواج جلوگیری داشتیم و بعد ازدواج اقدام کردیم. پارسال بهم گفتن هورمون مردانه‌ی زیادی دارم و برای دکتر غدد وقت گرفتم ک دکتر هم برای مهر وقت داد. درست روز دکتر فهمیدم حامله‌ام. خیلی ناگهانی و اتفاقی! ک متاسفانه یه هفته بعد سقط شد. الان هم رفتم پیش دکتر گل شیرازی ک برام قرص نوشته با ازمایش و عکس رنگی. تو عکس رنگی چسبندگی دارم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
من تو كانادا پيش ٢ تا دكتر رفتم يه تشخيص رو دادن اومديم ايران يك هفته بعد رسيدنم با ماشين تا يزد رفت ...

ب نظرم فقط باید امیدت ب خدا باشه. بزرگترین دکتر خداست، این دکترها ک تخصصشون رو با درس خچندن گرفتن چیزی نیستن. به خدا توکل کن و از اون بخواه بهترین هارو برات در نظر بگیره

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
عزیز من الان یه ساله ازدواج کردم. دقیقا یه سال، شش ماه قبل ازدواج جلوگیری داشتیم و بعد ازدواج اقدام ...

مثلاً يكي از چيز هايي كه دكتر بهم گفته پشت اون گرفتگي يا همون چسبندگي يه نوع سمي توليد ميشه كه حتي باردار هم بشي اين سم باعث سقط جنين ميشه ، يعني حتي ميترسم طبيعي اقدام كنم 🥺😔 گفته بايد باز لاپاراسكوپي بشم اين گرفتي رو باز كنن ! در صورتي كه من پارسال لاپاروسكوپي شدم ، نميفهمم براي پول يا واقعيه راهكارشون

2738
مثلاً يكي از چيز هايي كه دكتر بهم گفته پشت اون گرفتگي يا همون چسبندگي يه نوع سمي توليد ميشه كه حتي ب ...

عزیزم تو الان ساکن کجایی؟؟

الان كه تهران هستم ولي در كل كانادا زندگي ميكنم

اگه بتونی یه سر شیراز بری یکی هست میتونه اندومتریوزتو درمان کنه. شمارشو بهت میدم تلفن بزن شاید شرایطتو بگی که ایران نیستی تلفنیم زاهنماییت کنه.ولی اگه خواستی تا ایرانی بهش زنگ بزن یه دارو بهت میده که همینجا باید تهیه کنی.

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
الان كه اومدم ايران، تهران زندگي ميكنم تا كارهام رديف بشه برگردم

اهان. ایشالا بسلامتی

میگم یه سر به مطب دکتر گل شیرازی هم بزن. همه ازش راضی بودن، بیشتر سعی میکنه با دارو و امپول مشکل رو برطرف کنه بعد میره سراغ ای یو ای و ای‌وی‌اف. من خودم تازه رفتم پیششون ولی ته دلم یه نور امیدی هست ک میگه من با امید به خدا توسط این دکتر نتیجه میگیرم. مطبش هم تهرانپارسه. فقط یه روز قبل رفتن باید وقت بگیری

09171121727

فخرالسادات سراج

دختر نازم، مامان فدات بشه، مرسی که تکون میخوری و خودتو نشونم میدی عشقم😍😍😍😍 (تاریخ احتمالی مهر ۱۳۹۸)                                                                            دختر نازم، عشق مامان، توی دی ماه توی سی و هفت هفته و پنج روز اومدی و شدی کل دنیام، همه وجودم، نفسم به نفست بنده دختر زمستونی من الهی مامان فدات بشه.😍😍😍😍😍💕💕💕💕💕💕
عزیز من الان یه ساله ازدواج کردم. دقیقا یه سال، شش ماه قبل ازدواج جلوگیری داشتیم و بعد ازدواج اقدام ...

چسبندگی چطور درمان میشه؟...اخه چرا اصلا ایجاد میشه

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2706