2733
2739
عنوان

حاملم😍؟

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 62 پست
بچه ها درد سینه بارداری ب چه صورتیه؟؟ خود ب خود سینه درد میکنه بدون اینکه دستی پیزی بهش بزنین؟؟ در ...

سینه ورم میکنه و بزرگ‌تر میشه 

با تکون درد میگیره 

من خودم تو دست انداز ها دادم هوا میرفت 

چرا من وقتی ریختم یه دفه ای کف کرد بعددیگه ذوق زده شدم ولش کردم بکم بعدش رفتم کفش خوابیده بود ،گوگل ...

اولش سریع مثل گاز کف کرد و اومد بالااااااا

ولی بعدش کم کم اومد گاز ها پایین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اتفاقا دارم ولی کم اخه بی بی چکمم دو روز پیش منفی شد ولی بعد چند ساعت هاله انداخت

هاله بندازه باید یبار دیگه تست کنی من جات بودما الان تو راه داروخونه بودم خخخخ بعدش باز منفی بود تو راه ازمایشگاه خخخخ

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
اولش سریع مثل گاز کف کرد و اومد بالااااااا ولی بعدش کم کم اومد گاز ها پایین

تبرییییییییک 🎆🎆🎆🎆🎆🎈🎇✨

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
2731
اولش سریع مثل گاز کف کرد و اومد بالااااااا ولی بعدش کم کم اومد گاز ها پایین

حامله ای عزیزم 😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍

ولی یه کم خود را به (خریت )زدن برای موندگاری رابطه نیازه،،،نمیشه همش فهمید وبه روآورد.... 
هاله بندازه باید یبار دیگه تست کنی من جات بودما الان تو راه داروخونه بودم خخخخ بعدش باز منفی بود تو ...

منم ماه پیش این راه ها رو زیاد رفتم خواهر...پنج بار ازمایش خون دادم ماه با ۳۰ تا بی بی چک اخرم بتام اومد پایین

منم ماه پیش این راه ها رو زیاد رفتم خواهر...پنج بار ازمایش خون دادم ماه با ۳۰ تا بی بی چک اخرم ...

ماه پیش با الان فرق داره مگه ماه پیشم این علایم داشتی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2738
جدی مطمعنی یعنی کسی که حامله نباشه ادرار بریزه گاز نمیده اصلاااااا!؟

آره ،هیچ واکنشی نشون نمیده ،مطمعن باش بارداری ،محض اطمینان بی بی هم بزن 

شوهرم و بیدار کنم بره بی بی چک بگیره😂ولی حسم میگه بی بی منفی میشه😂

ن خیالت راحت نمیشه آره بدوبیدارش کن 

اره داشتم باردار هم بودم ولی شیمیایی بود

من شیمیایی متوجه نمیشم چیه 😑چون بچه نمیخواستم نمیرفتم اصلا دنبالش بااینکه بچه دارم نمیشدم کیست داشتم عفونت داشتم زخم دهانه رحم داشتم حتی یه هفته قبلش رفتم معاینه گفت بچه دار نمیشی تا اینا خوب نشه فیریز کن نکردم نگو حامله بودم 😁 بعد جالب اینه عادت افتاده بوده عقب هیچ یادم نبود یهو دیدم استفراغ کردم بی بی زدم باردارم 😁 شیش هفته هم بود 

2706