2737
2734
عنوان

کیا مث من بدبختی ان ک هنوز شوهرشون نیومده خونه

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 36 پست
چشه شوهرت، چرا نیاد،

بخاطرمشکل عصبی دکتر گفت باید بستری بشه وضعیتش بینهایت خطرناکه قلبشم دردگرفته بود دیگه کلی نوارقلبی و اکو و اخرشم گفت قلبت کشش اینهمه استرسو نداره درکل نابودش کردن بنده خدارو خدا باحق قضاوت کنه 

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر گفت حداقل باید سه چهارروز بمونه 

بهت قول میدم هیچیش نمیشه سالم و سلامت میاد خونه نگران نباش اصلا من حس م خیلی قویه بهم اعتماد کن

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد
بهت قول میدم هیچیش نمیشه سالم و سلامت میاد خونه نگران نباش اصلا من حس م خیلی قویه بهم اعتماد کن

دعاکن خوب بشه خیلی اذیتش کردم بااینکه میدونم چقد عاشقمه وقتی ازش ناراحت بودم قلبشو شکستم چندبارگفتم طلاقم بده ناراحت شده پنهونی به مامانم گفته زهرا تموم دنیای منه یکم حرفمون میشه هی میگه طلاقم بده که مامانمم نصیحتم میکردتایک ماه اصلا فکرنمیکردم نبودش انقد برام سخت باشه قبلا هم شده ازهم دورباشیم رفتم مسافرت و تایک هفته ندیدمش ولی این بااون فرق داره الان نصف قلبم پیششه نگران حالشم ایشالا خوب بشه الان فقط همینو میخوام

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   
2731
دعاکن خوب بشه خیلی اذیتش کردم بااینکه میدونم چقد عاشقمه وقتی ازش ناراحت بودم قلبشو شکستم چندبارگفتم ...

میشه حتما

تقصير شما بود كه زن ها آن قدر عوض شدند.وقتی شما مردها شروع کردید به گرفتن احساس امنیت، زن ها عوض شدند. آن قدر که امنیت را در پولِ شما دیدند، آن قدر که ترس از دوست داشته نشدن را با جراحی پلاستیك تاخت زدند، و ترس از تنها نشدن را با بچه دار شدن، و و و... عشق ورزیدن و عاشق کردن هنر مردانه ای ست؛ وقتی زن ها شروع می کنند به ناز خریدن و ناز کشیدن، تعادل دنیا به هم می خورد