2737
2739
عنوان

بیاید درباره برنامه غذایی خانواده بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم دیدم دیگه غذاهام خیلی تکراریه.. یه رو نشستم ی لیست نوشتم.. انواع غذذاها... ک به اون نگاه ک ...

مثلاً شوهر من کوکو غذا نمیدونه

عدس‌پلو و عدسی غذا نیس

کلا گوشت دوست داره

خ ناراحتم حس میکنم هیچی ب چشمش نمیاد

الآنم شام گفتم حاضری بخوریم نخورد

2728

هفته اول عدسی قورمه سبزی        استنبولی ابگوشت      متکارونی ماهی پلو     قیمه بادمجونیا خورشت لوبیا سبز  خوراک لوبیا چیتی        کوفته کتلت یا انواع کوکو     اشرشته عدس پلو      شنسل یا میگو

2740
شرایتون چطوری چرا اذیت می کنی بگو مرتب بخر منم درست کنم

خب آخه چقدر

مدام پا گاز باشم؟

بچه کوچک دارم حامله هم هستم

آخه مگه بقیه چقدر میخوره چی میخورن

همش ک خورشت نمیشه یا گوشت

هفته دوم  فلافل خورشت کرفس      ابدوغ خیار پلو مخلوط یا خورشت نخود فرنگی      قیمه سوپ     حلیم بادمجون یا میرزا قاسمی کلم پلو یا خورشت کلم      خوراک لوبیا واویشکا یا سیب زمینی و قارچ    اش مرغ یا شیرین پلو     خوراک پاچه گوسفند پیراشکی یا اسنک یا دوپیازه

خب آخه چقدر مدام پا گاز باشم؟ بچه کوچک دارم حامله هم هستم آخه مگه بقیه چقدر میخوره چی میخورن همش ...

اره اشکالش چیه منم دو تا بچه کوچیک دارم کلی هم با اشپزی کیف میکنم به نظر من یکی از لذتای زندگی اشپزیه تازه حداقل ماهی دو بار به عنوان ماهگرد عقد و ازدواج کیک و شیرینی میپزم خیلی حال میده