2733
2734

تو رو بخدا دعام کنید من اگا باشه میشه بارداری چهارم و شش ماه پیش،بارداری خارج از،رحم داشتم یه لوله رو از دست دادم من ۳ تا بچه دیگمم از،دست دادم الان باز بشه و لوله دیگه ارزوهام به گور میبرم تو رو خدا دعام کنید تو رو خدا 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اون سه تا رو برا چی دیگه ؟

استَغفروا ربَّکم اِنَّه کانَ غَفّاراً یرسِلِ السَّماءَ علیکُم مِدراراً ویمدِدکُم بِاَموال وبنین وَیجعَل لَکُم جَنّاتٍ ویجعَل لکم اَنهاراً؛ از پروردگار خود آمرزش بخواهید که او بسیار آمرزنده است؛ تا باران های مفید و پر برکت را از آسمان بر شما پیوسته دارد و شما را با مال بسیار و فرزندان متعدّد یاری رساند و باغ های خرّم و نهرهای جاری به شما عطا فرماید. (نوح، 10- 12) 

اون لوله ت که انسداد داشت که از بین رفت

این یکی سالمه دیگه.چرا از این لوله سالمت هم باید خارج رحمی بشه آخه؟

من مامان یه مسافر بهشتم.ان شاءالله پسرم ذخیره آخرت من و شوهرم باشه.

من یه بچم هفته ۳۳ بخاطر بند ناف یکی ۱۰ هفته بخاطر خطای پزشکی و یکی خارج رحم تو رو خدا دعام کنید من دیگه توان ندارم دیگه نمیتونم 

بیاد آرزوهایم سکوتی میکنم بالاتر از فریاد ......
همسرت شدید جهش اسپرم داره.اگه خارج از رحم بود تا خیلی بزرگ نشده سقطش کن تا لولتو از دست ندی

نوع حرکت اسپرم چه ربطی به لانه گزینی جنین داره؟؟؟

خوشبختی یعنی دوتا پسر کوچولو‌ تو خونت داشته باشی ❤️
2706