2733
2734
عنوان

خانومایی ک داداش دارین 😁

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 103 پست

دوتابرادرهام خودشون با همسراشون آشناشدن وانتخاب کردن الانم خداروشکرراضین

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقا دوسال پیش همین شرایطو داشتیم

وقتی بهم گفت از خوشحالی بندری میرقصیدم

الان دوساله که ازدواج کردن خیلیم خوبه

دیگه الان خیلیا اینجوری ازدواج میکنن که به نظرم خوبه،هم با عشق ازدواج میکنن هم شناخت کافی دارن از هم

برادره من یکسال دوست بود باهاش

منکه فعلا به این چیزا فک نمیکنم داداشم هنو کوچیکه بعدشم همیشه بهش میگم زن نگیر کار کن پول در بیار خر ...

دختر خوب هس، منتهی خاستگاریه دختر خوب  رفتن، لازمش اوکی بودن همه شرایطه ک 80 درصد پسرا ندارن شرایطشو 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728

والا من که خوشحال میشم ... داداشمو میشناسم میدونم انتخابش درسته ... مامانم هم بدون اینکه من بهش بگم خودش میره خواستگاری😐😂 اما فکر خاصی در مورد دختره نمیکنم ... اینکه میگی چیکار کنه تا خوشم بیاد مثلا خودشو نگیره بگه بخنده با ما بجوشه من دوست دارم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

مهم من نیستم داداشمو عشقه....وای الان دربزنه بیاد بگه ابجی فلان دخترومیخوام 😂😂😂ازخوشحالی بال درمیارم...مامانم ک هیچ کله خاندانو راضی میکنم 

نیازی ب پرواز نیست.همین پایین بالاترازخیلیام❤
داداش من شیش ماهشه😍😍قربونش برم  اگه در اینده اتفاق بیافته ببینم دوسش داره میریم خاستگاری

خودت چن سالته

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
2738
به داداشم کمک میکنم بهش برسه.  ولی عمیقا از اون دختر لجم میگیره.یعنی به ظاهر باهاش خوب ولی در ...

چرا باهاش لج! ؟؟

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

اگر دختره با خانواده و با شخصیت باشه مهم نیست با برادرم رابط داشته با نه..یا اینکه این رابطه در چه اندازه ای باشه...لازمم نیست کاری کنه من ازش خوشم بیاد همینکه صادق باشه و‌محترم کافیه..اما اگر با خانواده نباشه ...میزنم برادرم عشق و عاشقی یادش بره..خخخخخخ..اما کلا به نظر برادرم احترام میزارم و برای رسیدن به اون خانم تلاشم رو‌می کنم...

از الان خواهرشوهر بازی درنیار 

خب دوسش داره ب تو ربطی نداره که من خودم داداشام با دوست دخترش ازدواج کرده خوشبخته

درحالی که خانواده ما بشدت سنتین ولی داداشم گفت فقط این مامانمم گفت مهم خوشبختیه پسرمه رفتیم دیدیم پوشش و فرهنگشونم بما نمیخوره بازم گفتیم اشکال نداره 

الانم راضیم چون زنداداشم انقدر عاشق داداشمه که داداشم همیشه لبخند ب لبشه و همیشه میگه راضیم

من دوس ندارم داداشمو به کسی بدم اخه همین یدونرو داریم ما😍 یعنی ما سه تا خواهر از اون خواهر شوهرا میشیما😈

ولی نه شوخی کردم چون قراره فقط یه عروس داشته باشیم دلم میخواد رابطه خوبی داشته باشیم باهم که باعث نشه داداشم از ما دور بشه

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
چرا باهاش لج! ؟؟

نمیدونم .

همین طوری .کلا حسودم😂 .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706