2733
2734
مریم در اصل ریشش عبری نه عربی ولی تو عربی معنیش میشع دریای تلخ وگرنه معنی اصلیش میشه زن پاکدامن

یک اسم بالاخره یک ریشه داره دیگه نمیشه یک کلمه مشابه در دو زبان باشه و معناهای متفاوت داشته باشه 

یک اسم بالاخره یک ریشه داره دیگه نمیشه یک کلمه مشابه در دو زبان باشه و معناهای متفاوت داشته باشه&nbs ...

چرا میشه مریم اسم عربی نیس که معنیش تو عربی مهم باشه این یه اسم عبری یا همون اسراییلیه

ولی به طور مثال اسم سامان تو فارسی یه معنی داره ولی تو ترکی معنی سیمانو کاه میده

یا اسم یارا تو فارسی معنیش خوبه ولی تو ترکی معنیش میشه زخم

مثلا اسم کارِن در اصل تو خارج از کشور دخترونس ولی کارَن پسرونس که اینجا همه برعکس تلفظ میکنن

حتما به پیج پارسینامه تو اینستا سر بزنید خیلی جامعو کامل هست

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک اسم بالاخره یک ریشه داره دیگه نمیشه یک کلمه مشابه در دو زبان باشه و معناهای متفاوت داشته باشه&nbs ...

البته اینم بگم که تو فارسی هم خودتون میدونید مریم اسم یه گل هست.پس یه اسم میتونه تو زبونهای مختلف معانی مختلفی داشته باشه

خوبیش اینه که اسم بین المللیم هست

یعنی تو اروپام این اسم هست که ماریا تلفظ میشه

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

استارتر الان همه سعی میکنن اسمی که رو بچشون میذارن تو کشورای دیگه ام راحتو خوب تلفط بشه که مریم بین المللی

چون بین انتخاباتون بود سعی کردم بیشتر راهنمایی کنم

خیلی از اسامی که تو ایران میذاریم تو کشورای دیگه اصلا نمیتونن خوب تلفظ کنن شاید در اینده کوچولوی شما خواست بره خارج😁

2728