2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من پاها رو با پیاز سرخ میکنم تفت میدم سیر میزنم یه دونه  ادویه و نمک میزنم یه کم لپه میریزم و ر ...

خیلی مقویه هم واسه استخونا هم عضله چشم،واسه پوست عالیه زدچروکه

صبراوج احترام به حکمت خداست...
2740
لدفن طرز تهیه دلموبرد نوش جونت

ناخنشو میکیرم گاها و با پیاز و سیر سرخ میکنم تفت میدم خوب ادویه و نمک میزنم بعد یه کم لپه خیس شده ریختم تفت دادم  رب زدم سرخ کردم خوب بعد آب ریختم سه ساعتی پخت تا غلیظ بشه آبش..

سرشار از ویتامینه

چند روز پیش برنامه طبیب دکتر فوق تخصص اعلام کرد پای مرع ..خاصیتی نداره و همش حرفه برید برنامشو ببینید اینستا .مرغای الان دیگه همش هورمون دیگه پاش چیه منبع میکرب و.....

خیلی خوشمزه میشه نوش جونت    چی میزنی توش؟

با پیاز سرخ کردم ادویه زدم  لگه خیس کردم و رب اینام همش باهم سرخ کردم خوب بعد آب ریختم سه ساعت پخت غلیظ شد آبش خوردم خوشمزه ست.. شاید اولش با اکراه بخوری ولی مزه پاش ک بره زیر زبونت دیگه هی میخوری چندشت نمیشه

پای مرغ چجوری درست میکنید

با پیاز و ادویه سرخ میکنم بعد لپه ی خیس شده میریزم اغگفت میدم بعد رب اینم باهاش سرخ میکنم بعد آب میریزم بپزه سه ساعت بعدم ک غلیظ میشه میخوریم

اتفاقا ی دکتر ستون فقرات گف اشتباهه ک‌میگن برا استخوک خوبه چون هیچ تاثیری نداره

افرین چند روز پیشم دکتر برنامه طبیب همینو گفت چیه اینا پر هورمون و انتی بیوتیک و محل تجمع میکرب .نون و ماست از مرغ اونم پاش بهتره