2733
2739

اول دوای گرم روباید جای مطمئن بخريد(عطاري)

اسمش دواي گرم يه پودري،توش قرص كمر فوفل اينجور چيزاست چون خودتون جدا نميتونيد پودر كنيد خيلي سخته فقط از جاي مطمئن بخريد .

آرد رو تفت بديد تا کمی رنگش تغییر کنه دوا رو توش بريزيد تا باز کمی تفت بخور.

به رنگ قهوه ای کمرنگ که شد روغن مایع بريزيد.

باز تفت بديد،مدام باید با شعله کم هم بزنيد تا نسوزه.

شش قاشق غذاخوري شکر یا نصف لیوان نبات پودر شده اضافه میشه.

چند تا تفت که خورد دوا درست شده.

در اخر میتونيد چهار مغز آماده کوبیده اگه دوست داشتيد داخلش بریزيد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من فعلا گرمی میخورم و طب سوزنی میرم یه کم بهتر شدم یعنی سی و دو سه روزه مریض شدم دو ماهه قبلاً تا ۶ ...

طب سوزنی تخمدان؟برای فیبروم رحم بهم دکتر طب سنتی پیشنهادی سوزنی داده میترسم برم

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
2728
اول دوای گرم روباید جای مطمئن بخريد(عطاري) اسمش دواي گرم يه پودري،توش قرص كمر فوفل اينجور چيزاست چو ...

عزيزم من تنبلي تخمدان شديد داشتم..اين حلوا رو خوردم دوماه هردوماه علائم تخمك گذاري داشتم و ماه دومم باردار شدم به لطف خدا

خيلي تعريفشو شنيده بودم..براي خودمم كه از روي علائمم معلوم بود جواب داده.

عوارض دارو چون میگن قرص های تحریک عوارض داره . من شش سال پیش دادم خیلی کم بود

چهارروزه میخورم روز اول ک متفورمین خوردم از صبح تا شب تو رخت بودم سرگیجه تهوع سردرد افت قند فقط خرما و میوه و فلان مبخوردم ک ضعف نکنم خداروشکر بهترم الان بدن کم کم عادت میکنه. فقط،ی خانمه دیشب میگف متفورمین رو ول کنی قند رو میبره بالا .باید با دکترم حرف بزنم احتمالا یباره نباید قطع بشه

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
2740
اول دوای گرم روباید جای مطمئن بخريد(عطاري) اسمش دواي گرم يه پودري،توش قرص كمر فوفل اينجور چيزاست چو ...

من معتقدم خدا درمان هر شخصی رو تو ی چیزی قرار داده. من این حلوا رو هنوز ازین ک فرمودید مفصل تر خوردم چند ماه پیش . چندین بار هم برا من خوب نبود،حتی پریود نشدم. ب زن داداشم تو ی پیاله دادم ازش همون روز پریود شد.

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
طب سوزنی تخمدان؟برای فیبروم رحم بهم دکتر طب سنتی پیشنهادی سوزنی داده میترسم برم

نه گلم نه درد داره نه ترس من برای لاغری رفتم بعد که به دکترم گفتم تنبلی تخمدان دارم هم سوزن میزنه برای تنبلی تخمدان هم بادکش گرم انجام میده

طب سوزنی اصلا درد نداره من اصلا حالیم نمیشه حتی در حد آمپولم نیست دردش

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
پریود میشدی تنبلی داشتی؟

اره..اتفاقا خيليم منظم پريود ميشدم اما رفتم سونو تخمدانم پر از تخمك نابالغ بود تو سونومم زد تنبلي تخمدان مزمن(شديد)

انقدري كه دكترم گفت من ميخوام ببينم تو اصلا باردار ميشي😔

اما لطف خدا درست شد

چون بچه دار شدن با وجود تنبلي تخمدان براي بنده خدا مشكل و سخت نه خدا

من معتقدم خدا درمان هر شخصی رو تو ی چیزی قرار داده. من این حلوا رو هنوز ازین ک فرمودید مفصل تر خوردم ...

چه جالب..منطقي به نظر مياد چون مشكل هرچند اسمش يكي(تنبلي تخمدان)اما دلايل ايجادش حتما براي هركسي فرق داره بدناهم فرق دارن

ادم هي بايد چيزاي مختلف امتحان كن ببين كدوم براش خوبه ديگه

بانظر دكتر البته

2706