2733
2734
عنوان

تاپیک جامع:برای ترک عادت خود ارضایی چه کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 18895 بازدید | 81 پست
منم از شوهرم زده شدم 

چرا

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببینید خودارضایی و کلا شهوت مثل یک گرگ وحشی میمونه شما هرچقدر به این گرگ وحشی غذا بدید اون گرگ بزرگتر و وحشی تر میشه و هر چقدر گرسنگی بدید ضعیفتر میشه حالا غذای این گرگ چیه؟ همون تصاویر، فیلم های پ و ر ن و چشم چرانی هست. شما باید در مرحله اول ورودی ها رو ببندید در مرحله دوم اطلاعات خودتون رو در مورد این بیماری بیشتر کنید و در مرحله سوم به فکر آیندتون باشید و از همین حالا در یک مسیر موفقیت گام بردارید که بتونید برای زندگی خودتون هدفی داشته باشید حالا این هدف میتونه شغلی باشه میتونه معنوی باشه، خودتون رو تصور کنید که از دست این بیماری خلاص شدید بنشینید برای خودتون خیال بافی کنی و از جملات تلقینی استفاده کنید. بازم اگر کمکی خواستید من در خدمتم 

خود من 13 سال گرفتار همین بیماری بودم و از خودم معتاد تر ندیدم ولی الان 62 روز هیت پاکم و زندگی برام معنای دیگری داره پس شما هم میتونید. 

هیچ وقت ناامید نباشید

2731

با سلام بهترین راه حل برای ترک این عمل خواندن نماز استغاثه به حضرت فاطمه زهرا(س) و توسل به آن حضرت ابتدا دو رکعت نماز بخوان (دو رکعت نماز مستحبی)
پس از پایان نماز، سه مرتبه تکبیر بگو و تسبیحات حضرت زهرا را بجا آور (تسبیحات حضرت زهرا: سی و چهار مرتبه الله اکبر، سی و سه مرتبه الحمدلله، سی و سه مرتبه سبحان الله)
سپس به سجده برو و صد بار بگو: یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی (اى سرپرستم اى فاطمه به فریادم برس)
سپس، طرف راست صورتت را بر زمین بگذار و همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) صد بار بگو.
سپس طرف چپ صورتت را بر زمین بگذار و صد بار دیگر، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو.
پس از آن، دوباره به سجده برو و صد و ده مرتبه، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو
و حاجت خود را بطور کامل بیان کن، ان شاءالله که برآورده شود.

با سلام بهترین راه حل برای ترک این عمل خواندن نماز استغاثه به حضرت فاطمه زهرا( س) ابتدا دو رکعت نماز بخوان (دو رکعت نماز مستحبی)
پس از پایان نماز، سه مرتبه تکبیر بگو و تسبیحات حضرت زهرا را بجا آور (تسبیحات حضرت زهرا: سی و چهار مرتبه الله اکبر، سی و سه مرتبه الحمدلله، سی و سه مرتبه سبحان الله)
سپس به سجده برو و صد بار بگو: یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی (اى سرپرستم اى فاطمه به فریادم برس)
سپس، طرف راست صورتت را بر زمین بگذار و همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) صد بار بگو.
سپس طرف چپ صورتت را بر زمین بگذار و صد بار دیگر، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو.
پس از آن، دوباره به سجده برو و صد و ده مرتبه، همان ذکر را (یا مَوْلاتى یا فاطِمَةُ اَغیثینی) بگو
و حاجت خود را بطور کامل بیان کن، ان شاءالله که برآورده شود.