2737
2734

سلام دوستان بین این چند تا پزشک جراح اطفال در صورت شناخت یا تجربه کدوم رو انتخاب میکنید ؟چرا ؟

من حقیقتا بقیه رو نمیشناسم اما 22-3 سال پیش دکتر منصور مولاییان کلیه برادر من رو عمل کرد. تو بیمارستان بهرامی، از اون وقتها تا الان همه چیز خیلی عوص شده 

مادر، همسر، دختر سعی میکنم آدم خوبی باشم🍀

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید 

نیاز به راهنماییتون دارم یکی از مهمترین دغدغه هام شده 

دکتر روز رخ گفتن باید بیتید و عملش کنم ولی دکتر مولاییان میگن بمونه برا یه سال بعد بهتره 

حالا من موندم بین دوراهی میترسم دیر بشه و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید  نیاز به راهنماییتون دارم یکی از مهمترین دغدغه هام شده  ...

سلام عزیزم، میشه بپرسم پیش کدوم دکتر رفتید؟ دقیقا من الان مشکل شما رو دارم بین این سه تا دکتر موندم، مشکل پسر من پایین نیومدن بیضه است ، پیش مولاییان رفتم فردا هم وقت از غروبی گرفتم، تعریف حالق نژادم خیلی شنیدم کلا گیج شدم

2728
سلام عزیزم، میشه بپرسم پیش کدوم دکتر رفتید؟ دقیقا من الان مشکل شما رو دارم بین این سه تا دکتر موندم، ...

سلام من فعلا اقدام نکردم و همچنان هم بین ابن دوتا موندم چند روز پیش دوباره بردم پیش مولاییان گفتن هم میتونی الان بیاری هم ۲ یا ۶ ماه دیگه 

منم فعلا تصمیم گرفتم یکم بعد ببرم بلکه این کرونای لعنتی هم تموم شده باشه 

سلام من فعلا اقدام نکردم و همچنان هم بین ابن دوتا موندم چند روز پیش دوباره بردم پیش مولاییان گفتن هم ...

عزیزم من پسرم رو بردم پیش خالق نژاد خیلییییی دکتر خوبیه، براش سونو نوشت هیچ کدوم از دکترای دیگه ننوشته بودن، بعدم گفت سونو رو بدون بچه بیار بیمارستان مهر، بهم گفت احتیاج به عمل نداره، فقط ۶ ماه دیگه بیار چکاب، به نظرم حتما یه ویزیت پیش خالق نژاد ببر خیلی دکتر به روز و خوبیه