2737
2739
عنوان

دارم روانی میشم توروخدا کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی فراری شده سواری گاری شده گاری که پنچر شده عشقش پر پر شده

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

خداییش این نی نی سایتی ها خیلی باحالن چند وقت پیش یکی تاپیک زده بود دستبند واسه نامزدم گرفتم بهم خیانت کرده بعد بچه ها رفتن تو سایتهای دیگه عکس دستبند و سرچ کردن دروغش رو شد طرف هم رفت تو افق محو شد خداییش خیلی مچ گیرای فعالی هستین 

2738

ونی که رفته دیگ برنمیگرده 

تنها راهش اینه تموم عکسا و فیلماش و تموم اهنگای غمگینی که داریو پاک کنی

اگ نمیرفت احتمالا بعد یه مدت از هم جدا میشدین 

ولی چون رفته جاودانه شده 

زندگی در جریانه 

😂😂 شما نمونه کامل "نیمه پر لیوان رو ببین" هستی

دقیقااا سعی کنین همیشه قضیه هارو از جنبه مثبت نگاه کنین مسخره نکنین هم جدی میگم 😂😂 خدایی استعداد داره دیگه

حتی اگه بدون تمرین هم بره صحنه تئاتر صددرصد خالی میبنده یه چیزی میگه و صحنه رو نجات میده 

دقیقااا سعی کنین همیشه قصیه هارو از جنبه مثبت نگاه کنین مسخره نکنین هم جدی میگم 😂😂 خدایی استعداد د ...

ای دمت گرم وسط اشکام خندوندی

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2706