2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من گرفتم. البته نه دکتر نه خودسر یه پیجه تو اینستا دختره عالیه رژیم میده اونم نه اینکه هیچی نخوری اتفاقا همه چیزای خوشنزه میخوری ولی لاغر میشی اصولی لاغر میشی.

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2740
اسم پیجشو بگو

Fitmissinsta

این پیجشه من خودم در عرض شش ماه از هفتاد و شش به پنجاه و چهار رسیدم. خدا وکیلی تبلیغ نمیکنم برین پیجش بیینین خودتون تو کامنتاش بخونید همه راضی هستن.

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2706