2733
2739
عنوان

برای گرفتن حاجت....♥♡♥

| مشاهده متن کامل بحث + 632558 بازدید | 1714 پست
دیانا جان ،سوره فلق و ناس بخون ، اصلا به خیالاتت توجه نکن ، منم گاهی پیش میاد ،

توجه نمیکنم ، میره پی کارش

مرجان جون اصلا خسته نشو ، شیطان باید خسته بشه ، ناامید نشو که خوشحالی شیطانه
دعا کن ، زیاد قرآن بخون ، صدقه بینداز ، توان مالی داری انفاق زیاد انجام بده ، زکات وخمس
در قرآن راهنمایی آمده که با صبر ونماز یاری جویید
الحمدالله کما هو اهله♡
مرسی مرجان گلم انشالله شما هم حاجتتو بگیری
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دیانا من مشکلم مثل شما و صد البته بدتر از شما بود هربار که اینجوری میشد سلام میدادم به امام زمان خدا شاهده چنان برطرف شد .
از وصيتهاى آدم عليه السلام به فرزندش شيث عليه السلام: بــه دنيـاى فـانى دل نبـنديد ؛ زيرا من به بهشت جاويدان دل بستم، اما به من وفا نكرد و از آن بيرونم كردند.  
مامی عرشیا ان شالله که حرف میفته عزیزم حتما پزشکی پیگیر باش در کنار دعا
2738
جسد فرعون به مکانی با شرایط خاص در مرکز آثار فرانسه انتقال داده شد تا بزرگترین دانشمندان باستان شناس به همراه بهترین جراحان و کالبد شکافان فرانسه، آزمایشات خود را بر روی این جسد و کشف اسرار متعلق به آن شروع کنند.به گزارش پارس به نقل از ایران تک؛ رئیس این گروه تحقیق و ترمیم جسد یکی از بزرگترین دانشمندان فرانسه به نام پروفسور موریس بوکای بود، او بر خلاف سایرین که قصد ترمیم جسد داشتند، در صدد کشف راز و چگونگی مرگ این فرعون بود
http://upload.tehran98.com/upme/uploads/0954f02aa64e10221.jpeg
تحقیقات پروفسور بوکای همچنان ادامه داشت تا اینکه در ساعات پایانی شب نتایج نهایی ظاهر شد بقایای نمکی که پس از ساعت ها تحقیق بر جسد فرعون کشف شد دال بر این بود که او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او در دریا غرق شده و مرده است و پس از خارج کردن جسد او از دریا برای حفظ جسد، آن را مومیایی کرده اند.
اما مسئله غریب و آنچه باعث تعجب بیش از حد پروفسور بوکای شده بود این مسئله بود که چگونه این جسد سالمتر از سایر اجساد، باقی مانده در حالی که این جسد از دریا بیرون کشیده شده است.
حیرت و سردرگمی پروفسور دوچندان شد وقتی دید نتیجه تحقیق کاملا مطابق با نظر مسلمانان در مورد غرق شدن فرعون است و از خود سئوال می کرد که چگونه این امر ممکن است با توجه به اینکه این مومیایی در سال ۱۸۹۸ میلادی و تقریبا در حدود ۲۰۰ سال قبل کشف شده است،در حالی که قرآن مسلمانان قبل از ۱۴۰۰ سال پیدا شده است؟!
لذا بعد از اتمام کار به کشورهای اسلامی سفر کرد و به تحقیق پرداخت تا بالاخرة آیه ۹۲ سوره یونس را برایش خواندند.به این صورت بود که به دین مبین اسلام مشرف شد
فَالْیَوْمَ نُنَجِّیکَ بِبَدَنِکَ لِتَکُونَ لِمَنْ خَلْفَکَ آیَةً وَ إِنَّ کَثیراً مِنَ النَّاسِ عَنْ آیاتِنا لَغافِلُونَ
پس امروز تو را با بدن بی جانت نجات داده در مرتفعی از ساحل دریا می افکنیم تا برای کسانی که پس از تو می آیند نشانه ای ( از قدرت خدا و ذلت طاغوت ها ) باشی ، و حقّا که بسیاری از مردم از نشانه های ما غافلند.
الحمدالله کما هو اهله♡
تورو خدا برام دعا کنید دوباره این شوشو قاطی کرده امشب قشنگ دو ساعت اشک منو دراورد دلم برای نی نیم میسوزه آخه گناه داره
شماها یه دعایی و یا یه دعانویسی چیزی سراغ ندارید که کاری کنه شوشوم با مامانم خوب بشه و اجازه بده بیاد خونمون و بهم سر بزنه آخه هفته 33 بارداریم دیگه چیزی تا زایمان نمانده به خدا حاج و واج موندم دارم دیوونه میشم
پسر گلم 6 اسفند پا به دنیا گذاشت و زندگی ما رو شیرین کرد
سلام عزیزم . sazizi جان من شنیدم برای ایجاد محبت 1000بار " یا ودود " باید گفت . توکل کن به خدا و بگو انشاالله خدا عنایتی میکنه .
باد با چراغ خاموش کاری ندارد ،اگر در سختی هستی , بدان که روشنی . .
2706