2752
2734
عنوان

مامانای که قرار این ماه عمل ای وی اف انجام بدین بیان با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6711 بازدید | 23 پست
زی زی جون منتظرتم یه هفته دیگه با خبرای خوب بیای اونم با دست پر با دوتا نی نی
من چون هیستروسکوپی هم داشتم برام جنین ها رو فریز کردند تا دوماه دیگه برام بذارند ولی فقط یه نوبت جنین فریز شده دارم جنین هام کم بودند
خدایا هیچ امیدی رو نا امید نکن دل زی زی جونم رو شاد کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام صدف جون.......معلوم هست کجائی؟؟؟؟؟؟؟ مرسی عزیزم......دعا کن برام.....تو هم تو این مدت خودتو آماده کن.....اگر می تونی برو ورزش یا پیاده روی......برای آماده سازی رحم خوبه.......
دخترم سارینا مثل باران خدا زیبا هست...رحمتی است برای دل ویران شده ام... نازنینی ست که دوستش میدارم.
2731
در آرزوی دو قلو جون بعد از انتقال 3 روز اول استراحت مطلق و بعدش استراحت نسبی می تونی داشته باشی......
دخترم سارینا مثل باران خدا زیبا هست...رحمتی است برای دل ویران شده ام... نازنینی ست که دوستش میدارم.
در آرزوی دوقلو جون معمولا اکثر افراد خودشون برای خودشو ن تمام 9 ماه رو استراحت تجویز می کنن ولی تا سه ماه ی اول باید استراحت نسبی باشه و بعد از اون مثل سایر بارداریها بستگی به شرایط فرد داره
صدف جون منم هیسترو شدم ولی دکتر راجع به نحوه ی انتقال چیزی نگفت.
من امروز پنجمین روزیه که سوپرفکت رو شروع کردم زیر دلم به شدت درد می کنه برام دعا کنید چیزیم نشده باشه