2737
2739
عنوان

خاستگار کمک!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1105 بازدید | 65 پست
ببین دوستم عاقلانه تصمیم بگیر. برو مشاور حتمنننن اگه خودتو دوس داری. با ایشون این خاستگار منظورمه حر ...

نه والا من اصراری ندارم بشه ...توکل کردم به خدا 

دیگه طاقت یه زندگی اشتباه دیگه ندارم ...

نه مدرکش چشمامو نگرفته فقط خواستم اطلاعات کلی بدم در جریان باشین😘 

بله درست میگی مشاور رو میرم 

ولی تو این مدت ۸ ماه پیش پدر و مادر آقا بوده و ازشون نگهداری کرده پیش خاله هاشم می ره...

حتی مامان نگرانی رو گفت گفت ما هستیم من نگه میدارم خاله ها هستن ...میدونم سخته یه دفعه وارد زندگی بچه دار بشن

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسایه ما هم عین شرایط شما رو داشت البته خیلی سال پیش الان رابطه اش با پسر شوهرش اونقد خوبه حتی صمیمی تر از رابطه خودش با بچه هاشه الانم پسر شوهرش متخصص قلبه و ماشاالله وضعشون خیلی توپه راستی فضولی نباشه بچه ها پسرن یا دختر؟؟

2731
منم اصن ندارم مگه ما چمونه ،بقیه دوتا سه تا میان براشون ما یکیشم نداریم ای خدا اینم شده مثل قضیه بچه ...

الهی فدات شم ....

قسمت و تقدیر تو راههه🥰 

به خدا من بعد جداییم اذیت شدم 

مجبورم ازدواج کنم مجبورم راه بدم وگرنه دل خوشی ندارم 

ما هم سختی خودمونو داریم 

ولی چه فایده فقط بیان و برن 

از خدا بخوایم خوبش و اون که میخواد برامون بیاد

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
آقاهه چه زود تجدید فراش کردن هنوز کفن اون بنده خدا خشک نشده لااقل میزاشت واسه بعد از سالگرد اگه زنش ...

اره اینم حرفیه اما آقایون همینم ازدواج نکنن به گناه میافتن 

نه والا من اصراری ندارم بشه ...توکل کردم به خدا  دیگه طاقت یه زندگی اشتباه دیگه ندارم ... نه ...

اها خوب باشه معذرت میخوام نمیخواستم توهین اینا کنما ولی چون بحث یه عمر زندگیه نمیخوام اذیت بشی. زیاد در جریان نبودم

ان شاالله هرچی به صلاحته همون بشه و خوشبختترین باشی

سنت اونقد هم زیاد نیست به نظرم هنوز فرصت داری برای ازدواج ولی به نظرم میتونی مادر خوبی واسه بچه ها ب ...

عزیز دلم چه پیام خوب و مثبتی🥰😘

2740
منم اصن ندارم مگه ما چمونه ،بقیه دوتا سه تا میان براشون ما یکیشم نداریم ای خدا اینم شده مثل قضیه بچه ...

عزیزم شاید زیاد نمیبیننت..ی موضوع دیگ اینکه الان ازدواج خ کم شده پسرای کم تر ازدواج میکنن اینجوری فک کن چون وضع اکثرن همینه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
اها خوب باشه معذرت میخوام نمیخواستم توهین اینا کنما ولی چون بحث یه عمر زندگیه نمیخوام اذیت بشی. زیاد ...

نه بابا توهین چیه عزیز 

ما تایپ میکنیم لحن رو نشون نمیده😂

متوجه دلسوزی شدم 

و عالی گفتی

بچه هارو نمیشه بذاره خونه مادر زنش یا مادر خودش؟؟ سخته دوتا بچه

الان پیش مادر آقا است خونه خاله هم میره

الهی فدات شم .... قسمت و تقدیر تو راههه🥰  به خدا من بعد جداییم اذیت شدم  مجبورم ازدواج ...

خدا نکنه ولی نمیدونم دنیا چرا اینقد بی رحمه ،واقعا خدا چرا اینجوریه اصلا نمیفهممش ماهم خسته شدیم بسکه بد گفتن بهمون بد شنیدیم بسکه زدن تو سرمون قربون خدا ک انگار نه انگار هر چیم توکل کردیم هیچی فقط سنم رفت بالا تازه فهمیدم ۳۴ ۳۵ سالم شده هنوز مثل ۱۸ سالگیم دارم انتظار میشم یکی بیاد جلو  ،یعنی حصرت به دل شدم رفت تف تو روزگار مزخرف

ما نمیتونیم نظری بدیم ،باید با خودشون صحبت کنی ،ولی نگهداری ۲ بچه خیلی سخته

واقعا موافقم 

2706