2733
2734
سلام. خواهرم بارداره و دکترش محسن معینی هستش. ولی اصلا وقت نمیذاره خیلی سرش شلوغه و سه تا سه تا مریض می فرسته داخل اتاق و اصلا کسی نمی رسه سوالاتش رو بپرسه خلاصه اگر یک دکتر عالی و دلسوز توی تهران می شناسید یا دکتر خودتون بوده لطفا معرفی کنید به خصوص که بیمارستان های معتبر زایمان کنه مثل بهمن و آتیه و صارم و غیره
من دکترم طاهری پناهه که اونم سرش شلوغه ولی من ازش راضیم. اما دکتر اخلاق نجات خیلی وقت میگذاره رو مریضاش تو کلینیک ولنجک ویزیت میکنه و بیمارستان پارسیان هم جراحی داره. بیمارستانای دیگه رو نمیدونم اخلاقش خوبه سرش خلوته و البته رو زایمان طبیعی خیلی تاکید داره
دکتر نفیسه کاشانی زاده عرفان خاتم بقیه اله نجمیه
 اگر تخم مرغی با نیروی بیرونی بشکند ، پایان زندگیست ولی اگر با نیروی داخلی بشکند ، آغاز زندگیست ...... *** بهترین تغییرات از درون رخ میدهد *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکترم لیلا محمدی بود من خیلی راضی بودم بیمارستانای محب کوثر ، نجمیه ، نیکان ، فرمانیه هستن من خودم محب کوثر بودم
حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2728